ADV
Wiadomości

Przekaż 1,5 podatku dla Antosia Łyko ze Sterkowca

1,5% podatku ma moc sprawiania dobra. Rusza właśnie kolejna kampania rozliczania PIT, dlatego warto zadbać o to by wyznaczyć cel na który trafi 1,5% naszego podatku.

Rodzice małego Antosia ze Sterkowca proszą o wsparcie leczenia ich 14 miesięcznego synka. Chłopczyk cierpi na poważną wadę serca.

– Nasz syn urodził się 8 listopada 2022 roku z bardzo poważną wadą serca, która niestety jest leczona tylko i wyłącznie paliatywnie.

Jest to zespół niedorozwoju lewej części serca – HLHS (posiada tylko pól serduszka). Jest to bardzo ciężka wada, która wymaga trzyetapowego leczenia. Serce naszego syna nigdy nie będzie „zdrowe”. Przeszedł dwie ciężkie operację (operację Norwooda, Operacja hemi – Fontana). Na Jego wadę składa się jeszcze wiele innych schorzeń M.in. WIELOTORBIELOWATOSC NERKI PRAWEJ – DYSPLAZJA NERKI, Niedodma płata górnego lewego płuca.

Przed naszym BOHATEREM jeszcze wiele walk, częste wizyty w szpitalu i wyzwań, dla tego pieniądze, które zbieramy przeznaczone będą na rehabilitację, wizyty u specjalistów, leki, sprzęt medyczny, kosztowne szczepienia i transport do szpitala, w którym jest leczony.

Dlatego prosimy Was o wsparcie i przekazania o 1,5% na leczenie Antosia.

Za każdą pomoc z całego serca dziękujemy – podkreślają rodzice chłopca.

Jak pomóc?

W formularzu PIT wpisz numer KRS: 0000037904 W rubryce „informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1,5% podaj 43868 Łyko Antoni Szczepanów

Darowiznę dla Antosia można kierować również za pośrednictwem wpłat na konto

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem: 43868 Łyko Antoni Szczepanów, darowizna na pomoc i ochronę zdrowia ,

IB

ULOTKA

Podobne artykuły

Back to top button