SportWiadomości
Trending

Rezerwy Okocimskiego z trzecim zwycięstwem

Rezerwy Okocimskiego Brzesko dopisują sobie kolejne trzy punkty. Tym razem zespół trenera Kamila Króla pokonał Wiślan Wola Przemykowska wynikiem 3:2. Wszystkie bramki dla „biało-zielonych” padły w drugiej połowie, a ich autorami zostali: Dawid Kurek, Michał Siudut oraz Karol Cichoński.

Do przerwy jednak z prowadzenia cieszyli się przyjezdni, jednak dobra gra w drugiej połowie spowodowała, że Okocimski szybko złapał bramkę kontaktową, a następnie przechylał szalę zwycięstwa na swoją korzyć, nie dając tym samym szans rywalom na doprowadzenie do remisu.

W samej drugiej połowie kibice zobaczyli 4 bramki, ponadto nie brakowało strzałów po jednej i drugiej stronie, po których piłka zatrzymywała się na poprzeczce lub słupku bramki. Skuteczniejsi w swoich poczynaniach byli gospodarze, którzy mogli pokusić się o zdecydowanie więcej bramek.

Po trzech kolejka zespół trenera Kamila Króla plasuje się na pierwszym miejscu mając komplet punktów na koncie.

Rezerwy (Brzeska A klasa)
Okocimski II Brzesko – Wiślanie Wola Przemykowska 3:2(0:1)
Bramki: Dawid Kurek, Michał Siudut, Karol Cichoński.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka –  Bartłomiej Martyka – Maciej Węgrzyn, Raul Kotarba (46′ Sebastian Pasek), Dawid Kurek (80′ Karol Cichoński), Oliwier Okas (58′ Patryk Gawor), Radosław Curyło, Michał Siudut, Piotr Pitaś, Dominik Grochot (86′ Mateusz Mendelewski), Damian Boroń (46′ Patryk Jawień), Igor Uryga.

Kamil Król (trener Okocimskiego Brzesko): -„Na wstępie chciałbym podziękować drużynie gości za postawę fair-play jaką pokazali poza boiskiem. Szatnia oraz ławka rezerwowych bardzo dobrze posprzątane. W meczach przeciwko sobie zawsze jest dużo emocji, dużo się dzieje na boisku, ale po zakończonym spotkaniu każdy sobie dziękuje za rywalizację.

Szybko straciliśmy bramkę po naszym błędzie, staraliśmy szybko odpowiedzieć ale nie mogliśmy się wstrzelić w bramkę. Dopiero po przerwie udaje się strzelić trzy gole, chociaż okazji było sporo żeby polepszyć bilans bramkowy. Goście też mieli kilka sytuacji, które wypracowali sobie po kontrze. My musimy cały czas pracować nad ulepszeniem naszego ataku pozycyjnego i przygotować obrońców na dobrą reakcję gdy dostajemy piłkę za plecy. Dziękuję drużynie za ciekawy mecz i kolejne zwycięstwo.”