ADV
SportWiadomości
Trending

Rezerwy Okocimskiego zaczynają grę w Pucharze Polski

W niedzielę 23 lipca drugi zespół Okocimskiego Brzesko rozegra swój pierwszy mecz o stawkę przed startem ligi okręgowej. Przed zawodnikami trenera Sebastiana Klimczyka spotkanie I rundy okręgowego Pucharu Polski, w której zmierzy się z LKS Jastrząb Łoniowa. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17:00 na boisku w Łoniowej. Głównym arbitrem zawodów zostanie Mariusz Potok, z kolei jego asystentami będą Katarzyna Liro oraz Miłosz Bruc.

Jastrząb Łoniowa aktualnie przygotowuje się do rozgrywek w brzeskiej B-klasie, w której nieprzerwanie występuje od sezonu 2004/2005. W obecnym okresie przygotowawczym zespół rozegrał jeden mecz kontrolny, mierząc się z Gromem Sufczyn. Spotkanie to zakończyło się porażką zawodników z Łoniowej, którzy w meczu wyjazdowym ulegli aż 0:7. Bramki w tym meczu zdobyli: Patryk Sanek, Armand Cichostępski, Raffaele Atzori, Marian Wawryka, zawodnik testowany oraz dwukrotnie Kamil Gancarz.

Obie drużyny nie tak dawno, bo w sezonie 2021/2022 rywalizowały w tej samej lidze. W obu meczach lepsi okazali się być „biało-zieloni”, którzy w rundzie jesiennej zwyciężyli 9:0, a w rundzie rewanżowej 10:1.

Podopieczni trenera Sebastiana Klimczyk tak jak drużyna z Łoniowej przygotowują się do startu nowego sezonu. Zespół z Brzeska jest obecnie po dwóch meczach sparingowych, w których doznał porażek z takimi zespołami jak Strażak Mokrzyska oraz z Jadowniczanką Jadowniki. Mimo to zawodnicy jak i szkoleniowiec zapowiadają walkę, która przełoży się na zwycięstwo i awans do kolejnej rundy.

okocimski.com

blank

Podobne artykuły

Back to top button