ADV
Wiadomości
Trending

Rudy Rysie. Dwoje dzieci poszkodowanych w zderzeniu samochodu osobowego i dostawczego / 6 grudnia 2023 r.

W środę 6 grudnia 2023 r. kilka minut przed godziną 18 na drodze wojewódzkiej nr 768 w miejscowości Rudy Rysie doszło do zderzenia samochodu osobowego oraz samochodu dostawczego.

W zdarzeniu poszkodowane zostało dwoje dzieci w momencie przybycia służb były przytomne i bez większych obrażeń. Opiekę nad nimi podjął Zespół Ratownictwa Medycznego.

– Na Drodze Wojewódzkiej 768 w miejscowości Rudy- Rysie, doszło do najechania na tył samochodu osobowego przez samochód dostawczy typu furgon.

W zdarzeniu poszkodowana została dwójka dzieci podróżujących osobówką, a nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia poprzez wstrzymanie ruchu na czas działań ratowniczych, oświetleniu oraz odłączeniu zasilania w rozbitych pojazdach, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym, zapewnieniu komfortu termicznego oraz wsparcia psychicznego oraz wprowadzeniu ruchu wahadłowego podczas działań dochodzeniowych przez Policję – relacjonują druhowie z OSP Szczurowa.

Na czas prowadzenia akcji ratowniczej oraz usuwania pozostałości powypadkowych występowały duże utrudnienia w ruchu.

Na miejsce akcji ratowniczej zadysponowano strażaków z PSP Brzesko (dwa zastępy) wraz z druhami z OSP Szczurowa, a także Zespół Ratownictwa Medycznego i Policję.

Mapa natężenia ruchu w miejscu zdarzenia około godz. 19.30.


Foto: OSP Szczurowa
IB


IB

Podobne artykuły

Back to top button