ADV
WiadomościWideo
Trending

Rusza 2 edycja „Trenuj z wojskiem”. Zapisz się na szkolenie w Krakowie

Od połowy stycznia, do końca lutego 2023 r. w 31 jednostkach wojskowych na terenie całego kraju i w każdym województwie będzie można wziąć udział w popularnych – sobotnich szkoleniach wojskowych dla każdego. Zapewniamy profesjonalne umiejętności, przygotowanie wojskowe, wojskowy poczęstunek oraz dobrze i miło spędzony czas. To miejsce dla każdego!

„Trenuj z wojskiem” to podstawowe, krótkie (8-godzinne), bezpłatne, przyjazne i profesjonalne przeszkolenie wojskowe. Prowadzone w jednostkach wojskowych przez wykwalifikowany personel wojskowy. To inicjatywa prospołeczna i proobronna.

Nauczymy każdego posługiwać się bronią, zakładać maskę, przekażemy podstawy przetrwania (SERE) oraz technik wali w bliskim kontakcie, będzie można także rzucić granatem. To opcja dla wszystkich, którzy chcą czuć się bardziej bezpiecznie i pewnie. My powiemy jak się bronić i gdzie schronić w razie ataku, ostrzału, czy kryzysu. A to wszystko w profesjonalny sposób i w bardzo przystępnej formie.

Szkolenia w Krakowie zaplanowano w dniach 28 stycznia i 4 lutego 2023 r. (ul. Wrocławska 82). Limit wieku uczestnictwa – od 15 do 65 lat. Nieletni za zgodą rodzica/opiekuna. Szkolenie jest bezpłatne. Organizatorzy zapewniają ubezpieczenie i wyżywienie.

Jak się zgłosić?

Od teraz można już zapisywać się na szkolenia.

Obowiązuje prosty sposób zgłoszenia poprzez e-mail 16bpd@ron.mil.pl (w treści imię i nazwisko, wiek, adres e-mail i numer telefonu). O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Harmonogram projektu „Trenuj z wojskiem w ferie”:
28.01.

1.    Lublin
2.    Bartoszyce
3.    Toruń CSWOT
4.    Grudziądz
5.    Kraków
6.    Kielce
7.    Poznań
8.    Bielsko-Biała
9.    Kłodzko

4.02.

1.    Gołdap
2.    Bydgoszcz
3.    Wędrzyn
4.    Kraków
5.    Opole
6.    Zegrze

gov.pl

VIDEO

Podobne artykuły

Back to top button