ADV
Wiadomości

Ruszył przetarg na opracowanie dokumentacji na budowę 26 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w Łękach w Gminie Borzęcin

W Gminie Borzęcin ruszył przetarg na opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę 26 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w Łękach. Oferty można składać do 2 sierpnia 2022 r.

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z przygotowaniem i pozyskaniem niezbędnych dokumentów przewidzianych obowiązującymi przepisami prawa do uzyskania zgody na wykonanie zadania pn. Inwestycja nr 9: „Budowa 26 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej na działce nr 1468/5 w m. Łęki, Gmina Borzęcin”.

Szczegółowy zakres zamówienia został zawarty w: opisie przedmiotu zamówienia, wielobranżowej koncepcji architektoniczno – urbanistycznej i projekcie umowy będące załącznikami do OPiW.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia. Pełna treść wraz załącznikami dostępna TUTAJ <==

Spółka SIM Małopolska wybuduje na terenie gminy Borzęcin, w miejscowości Łęki 50 mieszkań w zabudowie szeregowej. Łącznie na terenie wszystkich gmin, wspólników spółki powstanie ich blisko 800. Mieszkania te, będą przeznaczone dla osób i rodzin o średnich dochodach, których nie stać na zakup lub wynajem mieszkania na rynku komercyjnym i które często nie posiadają zdolności kredytowej. To władze danej gminy będą decydowały także o pierwszeństwie ich przyznania.

borzecin.pl

Podobne artykuły

Back to top button