ADV
1
Wiadomości
Trending

Ruszyła Dębińska wyprawka dla Malucha

Przyjście na świat dziecka to zawsze ogromne emocje i wielka radość dla najbliższej rodziny. Gmina Dębno także pragnie mieć swój wkład w powitaniu nowych mieszkańców. Dlatego z inicjatywy Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego dla każdego noworodka urodzonego od 1 stycznia 2022 r., udzielane będzie jednorazowe wsparcie rzeczowe pod nazwą „Dębińska wyprawka dla Malucha”.

Body, śliniaczek, kocyk, ręcznik kąpielowy, miś… – to tylko niektóre elementy wchodzące w skład wprawki, którą będzie wręczał osobiście włodarz Gminy Dębno.

– „Ważne jest, aby budować więź z gminą od przysłowiowej kołyski i wierzymy, że będzie to miły gest ze strony gminy, aby każdy nowo narodzony mieszkaniec Gminy Dębno otrzymywał na start kilka niezbędnych akcesoriów.

Mamy nadzieję, że dzięki takim małym inicjatywom przyczynimy się do rozwoju rodzin, a nasza gmina będzie jeszcze chętniej wybierana jako miejsce do zamieszkania, życia i wychowania dzieci” – mówi Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski.

Wniosek o przyznanie „Dębińskiej wyprawki dla Malucha” wraz z załącznikami należy złożyć w terminie 2 miesięcy od dnia narodzin dziecka.

Szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem tel.: 14 631 85 56 oraz na stronie internetowej Gminy Dębno <==.

Gmina Dębno

Podobne artykuły

Back to top button