ADV
SportWiadomościWideo
Trending

Saneczkowe szaleństwo w Sterkowcu / zdjęcia / video

Zimowa mroźna aura oraz spora ilość śniegu sprzyjały zabawie na świeżym powietrzu. Ponad setka osób ze Sterkowca i okolic doskonale bawiła się na niewielkim stoku saneczkowym obok przejścia dla zwierząt w pobliżu autostrady A4. W ruch poszły sanki, jabłuszka, ślizgi, worki, a nawet skateboard. – jednym słowem wszystko, co tylko umożliwia zjazd z niewysokiej górki.

– Prawdziwa zima, z dużą ilością śniegu jest w ostatnich latach rzadkością, dlatego warto korzystać z każdej nadarzającej się okazji do zabawy na świeżym powietrzu – podkreślają organizatorzy.

Dodatkową atrakcją była obecność quadów z grupy ATV Brzesko – ich pokaz umiejętności jazdy w głębokim śniegu bardzo spodobał się nie tylko najmłodszym.

O stronę gastronomiczną spontanicznie zorganizowanego spotkania na stoku zadbali mieszkańcy Piasków – Państwo Curyłowie (kiełbaski i obsługa grilla) oraz Boguszowie (ciasto). Bardzo miłym gestem ze strony redaktora naczelnego Informatora Brzeskiego Macieja Mazura była nie tylko sesja zdjęciowa, ale także przekazanie dużej ilości słodyczy oraz herbaty.

sterkowiec.pl

Fot. Maciej Mazur

Video

Galeria zdjęć

blank

Podobne artykuły

Back to top button