ADV
Kultura

Skarby gminy Dębno – od średniowiecza do współczesności / przewodnik brzeskich bibliotekarzy

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku zaprasza do odkrywania skarbów Powiatu Brzeskiego. W kolejnej części przewodnika wybór padł na Gminę Dębno. Na swojej stronie internetowej Biblioteka opublikowała interesujący przewodnik w którym znalazły się najciekawsze atrakcje tej gminy.

Wakacje w tym roku są zupełnie inne niż te w latach poprzednich. Przyzwyczajeni do podróżowania praktycznie bez żadnych ograniczeń, dzisiaj raczej rezygnujemy z wyjazdów w miejsca odległe. Jednak, czy jest regułą, że ciekawe podróże to tylko te dalekie i kosztowne? Tego lata zachęcamy do wędrówki z nami i odkrywania na nowo miejsc z naszego regionu. W tym tygodniu zapraszamy do gminy Dębno.

Pamiętaj! Zanim wyruszysz w podróż, nawet niezbyt daleką, warto dobrze do niej się przygotować, np. uzbroić w wiedzę. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku zaprasza do poszukiwania wiedzy w jej murach i korzystania z bogatych zbiorów regionalnych. Zapraszamy! – zachęcają pracownicy Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku.

Więcej szczegółów na stronie Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzesku:

Skarby gminy Dębno – od średniowiecza do współczesności / przewodnik <==

foto Muzeum Okręgowe w Tarnowie

PiMBP w Brzesku

Podobne artykuły

Back to top button