ADV
Powiat TarnowskiWiadomości

Śmiertelny wypadek motocyklisty

W niedzielę po południu na drodze w Czermnej zginął 23-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego. Motocyklista na jednym z zakrętów nie zapanował nad swoim jednośladem i uderzył w krawężnik, a następnie w ogrodzenie posesji. Pomimo udzielonej pierwszej pomocy mężczyzna zmarł.

W niedzielne popołudnie dyżurny tarnowskiej Policji został powiadomiony z Centrum Powiadamiania Ratunkowego o wypadku motocyklisty w Czermnej. Na miejsce skierował policjantów z Tuchowa oraz ruchu drogowego z Tarnowa. Z pierwszych informacji wynikało, że motocyklista jadąc sam stracił panowanie nad motocyklem i się przewrócił. Jako pierwsi na miejsce przyjechali strażacy ochotnicy oraz zespół ratownictwa medycznego. Pomimo ich wysiłków nie byli w stanie uratować młodego mężczyzny, który zmarł na miejscu wypadku, w wyniku odniesionych obrażeń. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie wykonali dokumentację z miejsca zdarzenia, która pomoże ustalić wszystkie okoliczności jego zaistnienia. Ciało motocyklisty zostało zabezpieczone w Zakładzie Patomorfologii tarnowskiego szpitala celem ustalenia przyczyny śmierci. Droga w Czermnej na czas wykonywania niezbędnych czynności była całkowicie zamknięta dla ruchu kołowego. Na miejscy śmiertelnego wypadku zespół dochodzeniowo-śledczy, a prace nadzorował prokurator rejonowy z Tarnowa. Postępowanie w sprawie tego zdarzenia przeprowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie, a pomoże im biegły z zakresu wypadków komunikacyjnych.
policja.gov.pl

blank blank

blank

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button