ADV
Powiat TarnowskiWiadomości

Śmiertelny wypadek w Niedomicach

Śmiertelne potrącenie seniorki w Niedomicach. Kobieta weszła pod koła ciężarówki, która wyjeżdżała z drogi podporządkowanej.

W piątek, 17 grudnia, około godziny 16.00 w Niedomicach, kierowca zestawu pojazdów wyjeżdżał z terenów przemysłowych w Niedomicach na drogę wojewódzką. Gdy wyjechał, zauważył w lusterku ciemny przedmiot leżący na drodze. Zatrzymał pojazd i gdy podchodził, okazało się, że potrącił kobietę. Na miejscu pojawili się świadkowie, którzy powiadomili pogotowie ratunkowe oraz udzielali pierwszej pomocy poszkodowanej. Po chwili przyjechała karetka pogotowia ratunkowego, a ratownicy medyczni ją kontynuowali. Pomimo ich wysiłków nie zdołali jednak uratować kobiety. W związku z wypadkiem ze skutkiem śmiertelnym na miejscu pojawili się prokurator oraz biegły z zakresu wypadków komunikacyjnych. Zebrano ślady oraz dowody świadczące o okolicznościach tego wypadku. Policjanci ustalili tożsamość kobiety, która okazała się 70-latką z powiatu tarnowskiego. Kierowcą był 57-latek, który w chwili wypadku był trzeźwy.

Teraz pozostanie ustalenie wszystkich okoliczności śmierci kobiety. Postępowanie w tej sprawie zostało wszczęte przez policjantów komendy miejskiej, a będzie nadzorowane przez prokuraturę w Dąbrowie Tarnowskiej.

policja.gov.pl

Podobne artykuły

Back to top button