ADV
Wiadomości

Strażacy z Porąbki Iwkowskiej sprzedają swoją terenówkę

Na stronie Urzędu Gminy Iwkowa znalazła się informacja o przeznaczeniu do sprzedaży samochodu pożarniczego Nissan Patrol, który znajduje się na stanie jednostki OSP z Porąbki Iwkowskiej. Cena wywoławcza to 33 tysiące złotych, a oferty pisemne można składać do 20 lutego 2022 r.

To świetna propozycja dla miłośników samochodow terenowych, jak i innych jednostek ochotniczej straży pożarnej, którzy poszukują samochodu przystosowanego do pracy w trudnych warunkach terenowych.

Samochód ma już swoje lata, ale nadal jest w świetnej formie. Pojazd został wyprodukowany w 1995 roku. Na liczniku ma 210 000 km. Pod maską znajduje się silnik o pojemności 2800 cm3 (diesel/turbosprężarka). Samochód z pewnością sprawdzi się w terenie – ma napęd: 4×4 (napęd szosowy i terenowy, blokada dyferencjału) i wyciągarkę elektryczną. Samochód był garażowany, a dodatkowo w komplecie ma nowe opony-terenowe.

Samochód można obejrzeć w remizie OSP Porąbka Iwkowska po wcześniejszym umówieniu się z kierowcą wyzej wymienionego samochodu.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 21 lutego 2022 r. o godzinie 14:30 w Urzędzie Gminy w Iwkowej.

Galeria zdjęć / szczegóły szprzedaży <==

Szukasz nieco większego samochodu? Druhowie z OSP Łoniowa sprzedają swojego strażackiego Mercedesa <==

iwkowa.pl / IB

Podobne artykuły

Back to top button