ADV
Wiadomości
Trending

Strażacy z Powiatu Brzeskiego oddali hołd strażakowi KG PSP, który zginął w wypadku podczas służby

W niedzielę 7 sierpnia 2022 r. punktualnie o godz. 8.00 we wszystkich jednostkach Państwowej Straży Pożarnej włączono sygnały świetlno-dźwiękowe i minutą ciszy oddano hołd, Marcinowi – strażakowi Komendy Głównej PSP, który zginął 6 sierpnia w nieszczęśliwym wypadku podczas służby.

Galeria zdjęć / Komenda Powiatowa PSP w Brzesku <==

Także przy Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzesku, funkcjonariusze z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej jak również strażacy Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu brzeskiego poprzez włączenie sygnałów świetlnych i dźwiękowych w pojazdach i minutę ciszy oddano hołd funkcjonariuszowi Komendy Głównej PSP, który zginął w wypadku podczas służby.

– Śp. Marcin wracał samochodem wspólnie z dwoma funkcjonariuszami Komendy Głównej PSP z działań prowadzonych przy akcji gaśniczej zakładu przetwórstwa tworzyw sztucznych w miejscowości Osła (woj. dolnośląskie).

W miejscu akcji gaśniczej, dziś o godz. 8 ponad 80 strażaków prowadzących nadal działania, również oddało hołd koledze – czytamy na stornie głównej Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.

Cześć Jego pamięci!

 


PSP Brzesko – asp. Dominik Machał / PSP KG

Zdjęcie: asp. Dominik Machał

Video

Galeria zdjęć

Podobne artykuły

Back to top button