ADV
1
Wiadomości
Trending

Sufczyn. Samochód uderzył w przepust. Jedna osoba poszkodowana

W sobotę 6 sierpnia 2022 roku o godzinie 1:56 służby ratownicze zostały zadysponowane przez Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Brzesku do zdarzenia drogowego w miejscowości Sufczyn. Kierujący samochodem osobowym utracił panowanie nad pojazdem, który wypadł z jezdni i uderzył w ogrodzenie, a następnie w przydrożny przepust. W zdarzeniu poszkodowana zostala jedna osoba.

– Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzonym rozpoznaniu okazało się, iż kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem wjechał w ogrodzenie i przepust drogowy.

W momencie przybycia na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu straży, poszkodowany kierowca znajdował się już pod opieką ratowników ZRM.

Ruch na drodze gminnej na czas działań służb był prowadzony wahadłowo. Poszkodowana osoba została przetransportowana karetką do szpitala w celu wykonania niezbędnych badań.

Dalsze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia – relacjonują szczegółowo druhowie z OSP Dębno.

Na miejscu działania prowadzili strażacy z JRG Brzesko (2 zastępy) wraz z druhami z OSP Debno, a także Zespołem Ratownictwa Medycznego i Policją.


foto: OSP Dębno
IB / OSP Dębno

Podobne artykuły

Back to top button