ADV
Wiadomości

Sukces w centralnym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej

8 miejsce w Polsce w zawodach centralnych VI Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej zajął Szymon Niedźwiecki, uczeń klasy 4 Technikum Logistycznego w Technikum im. J. Piłsudskiego w Brzesku. 8 kwietnia podczas zawodów III stopnia Szymon pokonał 5454 najlepszych logistyków z całego kraju.

W listopadzie 2021 r. do etapu szkolnego VI Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej przystąpiło 5462 uczniów z całej Polski. Gospodarzem okręgowych zawodów II stopnia w Małopolsce było Technikum im. J. Piłsudskiego w Brzesku. Szkołę w drugim etapie olimpiady reprezentowała mocna grupa 13 logistyków. W całym kraju w II etapie olimpiady walczyło 812 uczniów. Szymon Niedźwiecki pokonał 52 najlepszych logistyków z małopolski, zdobywając w ten sposób tytuł finalisty. W etapie centralnym zmierzył się 48 logistykami z całego kraju.

Opiekunem Szymona jest p. Marta Grabania, nauczyciel logistyki w Technikum im. J. Piłsudskiego w Brzesku. Serdecznie gratulujemy osiągniętego sukcesu!

Olimpiada jest organizowana przez wydział ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych zainteresowanych tematyką transportu, logistyki i spedycji kształcących się w zawodach technik spedytor, technik logistyk, technik eksploatacji portów i terminali.

http://www.technikum-brzesko.edu.pl/a,490,sukces-w-centralnym-etapie-ogolnopolskiej-olimpiady-spedycyjno-logistycznej

IB

Podobne artykuły

Back to top button