KulturaWideo

Świat Anny – obrazem i słowem malowany / zdjęcia

Pełna ciepła, humoru i niestroniąca od autoironii Anna Gaudnik, w piątek 11 września 2020 zaprezentowała swoją twórczość malarską w siedzibie brzeskiej biblioteki. Wszechstronna artystka po raz pierwszy pokazała swoje dzieła publicznie. Tym większy jest to zaszczyt dla naszej instytucji, że zostaliśmy obdarzeni zaufaniem i możemy eksponować jej prace.

Piątkowe wydarzenie ze względów formalnych miało kameralny charakter, pomimo tego serdeczna i życzliwa Pani Anna roztoczyła swój czar nad zgromadzonymi przyjaciółmi i bliskimi. Zachęcona do podzielenia się swoimi inspiracjami i motywami twórczymi, z dużą dozą dowcipu i dystansu do samej siebie i swoich dzieł zaprezentowała wierszowaną historię dotyczącą praktykowanego przez nią malarstwa.

Poprzez krótki filmik dzielimy się z Państwem fragmentem tego urokliwego spotkania. Zapraszamy także do obejrzenia wystawy w siedzibie biblioteki. Dla chętnych dłuższa wersja nagrania prezentowana będzie w czasie zwiedzania ekspozycji. Kolekcja pt. „Świat Anny pędzlem malowany” jest dostępny dla zwiedzających do 12 października b. r. w sali wystawienniczo-odczytowej, w godzinach pracy biblioteki.

Fot. Bogusław Hajduk

PiMBP Brzesko

VIDEO

GALERIA ZDJĘĆ

Świat Anny pędzlem malowany – wernisaż wystawy malarstwa Anny Gaudnik.
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku.
Fot. Bogusław Hajduk
www.informatorbrzeski.pl

Opublikowany przez Informator Brzeski Niedziela, 13 września 2020

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast