KulturaWideo

Świat Anny – obrazem i słowem malowany / zdjęcia

Pełna ciepła, humoru i niestroniąca od autoironii Anna Gaudnik, w piątek 11 września 2020 zaprezentowała swoją twórczość malarską w siedzibie brzeskiej biblioteki. Wszechstronna artystka po raz pierwszy pokazała swoje dzieła publicznie. Tym większy jest to zaszczyt dla naszej instytucji, że zostaliśmy obdarzeni zaufaniem i możemy eksponować jej prace.

Piątkowe wydarzenie ze względów formalnych miało kameralny charakter, pomimo tego serdeczna i życzliwa Pani Anna roztoczyła swój czar nad zgromadzonymi przyjaciółmi i bliskimi. Zachęcona do podzielenia się swoimi inspiracjami i motywami twórczymi, z dużą dozą dowcipu i dystansu do samej siebie i swoich dzieł zaprezentowała wierszowaną historię dotyczącą praktykowanego przez nią malarstwa.

Poprzez krótki filmik dzielimy się z Państwem fragmentem tego urokliwego spotkania. Zapraszamy także do obejrzenia wystawy w siedzibie biblioteki. Dla chętnych dłuższa wersja nagrania prezentowana będzie w czasie zwiedzania ekspozycji. Kolekcja pt. „Świat Anny pędzlem malowany” jest dostępny dla zwiedzających do 12 października b. r. w sali wystawienniczo-odczytowej, w godzinach pracy biblioteki.

Fot. Bogusław Hajduk

PiMBP Brzesko

VIDEO

GALERIA ZDJĘĆ

Świat Anny pędzlem malowany – wernisaż wystawy malarstwa Anny Gaudnik.
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku.
Fot. Bogusław Hajduk
www.informatorbrzeski.pl

Opublikowany przez Informator Brzeski Niedziela, 13 września 2020

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast