ADV
Materiały sponsorowaneWiadomości
Trending

Sylwia i Tomasz z Radłowa w gronie laureatów konkursu firmy PAGEN

Jak myśleć o wakacjach i wypoczynku kiedy budowa oraz wykończenie domu stało się priorytetem? Okazuje się, że jest to możliwe! Sylwia i Tomasz z Radłowa biorąc udział w Konkursie Jubileuszowym firmy PAGEN na etapie wyboru stolarki otworowej do swojego domu dali sobie szansę na wakacje marzeń. Wystarczyło po zakupie produktów zarejestrować się na stronie internetowej Producenta i złożyć kreatywne gratulacje z okazji jubileuszu 25-lecia.

W konkursie producenta okien, drzwi, rolet i bram garażowych, co miesiąc można wygrać voucher na wakacje o wartości 7 500 zł do wykorzystania w sieci Wakacje.pl lub pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1 500 zł i 1 000 zł.

Spośród zgłoszeń konkursowych zebranych od 25 kwietnia do 25 maja bieżącego roku, Komisja Konkursowa wyłoniła te najbardziej interesujące, przyznając poniższe nagrody:

Miejsce 1 – Voucher na wakacje marzeń z Wakacje.pl o wartości 7500 zł dla Anny i Marcina z Niepołomic.

Miejsce 2 – Voucher na pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1500 zł dla Karoliny i Pawła z Nawojowej.

Miejsce 3 – Voucher na pobyt w Hotelu BUKOVINA o wartości 1000 zł dla Sylwii i Tomasz z Radłowa.

– Firmie PAGEN gratulujemy ogromnego sukcesu. Sami prowadzimy firmę od 13 lat i doskonale wiemy ile czasu, pracy i wiedzy to wymaga. Na przyszłość życzymy dobrej koniunktury rynkowej, ciągłego rozwoju i zadowolonej kadry. Jesteśmy przekonani, że wybrane przez nas okna Exclusive Line będą służyć nam przez długie lata – mówią Sylwia i Tomasz z Radłowa, Laureaci 3 miejsca, którzy dokonali zakupu w salonie Producenta w Brzesku, zlokalizowanym w Galerii HOMEA przy ul. Ludwika Solskiego 7c.

blank

Obecnie trwa ostatnia już 5 runda konkursu, która zakończy się 25 czerwca. Regulamin i szersze informacje dotyczące konkursu „Gratulacje na Wakacje” dostępne są na stronie internetowej www.pagen.pl oraz w Salonach Sprzedaży firmy PAGEN i wybranych salonach partnerskich.

– Wnikliwie wsłuchujemy się w potrzeby Naszych Klientów, dla których dom jest dziełem życia, a jego budowa i wykończenie staje się priorytetem na kilka lat. Odpoczynek często schodzi na dalszy plan, dlatego w naszym Konkursie staramy się łączyć przyjemne z pożytecznym. Jak widać skutecznie! – podsumowała Agnieszka Blecharska, Kierownik Salonów Firmowych PAGEN, odpowiedzialna m.in. za salon w Brzesku.

Więcej informacji o Konkursie Jubileuszowym „Gratulacje na Wakacje” firmy PAGEN <<

blank

PAGEN


Materiał sponsorowany

blank

Podobne artykuły

Back to top button