ADV
Wiadomości

Szczęśliwy finał poszukiwań 87-latka

Sukcesem zakończyły się poszukiwania 87-letniego mieszkańca Tarnowa, który wyszedł z domu we wtorek około południa i nie wrócił do domu.

We wtorek (30.09.2022 r.) w godzinach wieczornych o zaginięciu mieszkańca Tarnowa poinformowała rodzina. 87-latek wyszedł z domu około południa i ślad po nim zaginął. Rodzina na początku na własną rękę szukała zaginionego członka rodzina, gdy to nie przyniosło rezultatu zgłosili zaginięcie na policję. Pierwsze godziny po zgłoszeniu nie przyniosły żądanego rezultatu. Nie udało się ustalić gdzie mógł udać się mężczyzna. Ze względu na późną porę poszukiwania w tym dniu zakończono. Zostały one wznowione następnego dnia rano. Do poszukiwań zaangażowano funkcjonariuszy tarnowskiej straży miejskiej, którzy wykorzystali drona. Poszukiwany mężczyzna został odnaleziony w godzinach porannych w rejonie dróg technicznych autostrady A4 w Bobrownikach Wielkich przez osoby biorące udział w poszukiwaniu. 87-latek był zdezorientowany, z objawami wychłodzenia. W rozmowie z policjantami opowiadał, że wyszedł z domu w Tarnowie i po chwili nie wiedział gdzie się znajduje, a także w którą stronę ma się udać.

Do poszukiwanego wezwano zespół ratownictwa medycznego, który udzielił mu pomocy, a następnie przetransportował go do szpitala przekazując pod opiekę lekarzy. W tej chwili starszemu panu nic już nie grozi.

policja.gov.pl

Podobne artykuły

Back to top button