ADV
Materiały sponsorowaneWiadomości
Trending

Szukasz pracy? ARCOM szuka pracowników / zobacz ofertę

Firma Arcom poszukuje do pracy:

  • MAGAZYNIER

DLACZEGO MY

Istnieje na rynku od 25 lat i specjalizuje się w obróbce metali. Działamy na 5 kontynentach w 60 krajach. Naszym głównym atutem jest nowoczesny park maszynowy oraz doświadczony i zaangażowany ZESPÓŁ.

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:

  • kontrola dostaw pod względem jakościowym i ilościowym
  • kontrola dokumentów
  • przestrzeganie procedur dotyczących kontroli jakości
  • udział w inwentaryzacjach
  • kompletacja półfabrykatów pod zlecenia produkcyjne
  • odpowiednie rozlokowanie towarów na terenie magazynu
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania
  • niezbędne szkolenia i wsparcie, szczególnie w pierwszych dniach Twojej pracy
  • stabilne warunki zatrudnienie ukierunkowane na długofalową współpracę
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego
  • wynagrodzenie brutto od 4 000 zł/m-ce

OCZEKUJEMY OD CIEBIE:

  • zaangażowania i dyspozycyjność (praca w systemie trzyzmianowym)
  • dobrej organizacji pracy i rzetelności w realizacji zadań
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
  • uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem
  • znajomość asortymentu: blachy, profile, elementy złączne będzie dodatkowym atutem

WAŻNE: Ofertę kierujemy również do osób, które nie posiadają doświadczenia w pracy na wyznaczonym stanowisku jednak są zainteresowane możliwością rozwoju.

CV wyślij na adres: praca@arcom.net.pl

Szczegóły na stronie www.arcom.net.pl/kariera  lub pod nr tel. 539 771 384

www.arcom.net.pl

Artykuł sponsorowany

Podobne artykuły

Back to top button