ADV
Sport
Trending

To już dzisiaj – rozpoczęcie sezonu klasycznej motoryzacji / 14 maja 2022 r.

O godzinie 9.00 14 maja 2022 r. na parkingu obok kościoła Miłosierdzia Bożego w Brzesku mozemy podziwiać  dziesiątki klasycznych samochodów. Od wielu lat ekipa Pojazdy Zabytkowe Brzesko oraz Parafia pw. Miłosierdzia Bożego organizują zlot inaugurujący sezon dla wszystkich posiadaczy zabytkowych samochodów oraz motocykli.

KLASYCZNE ROZPOCZĘCIE SEZONU 2022 / wydarzenie na facebooku <==

Biuro zlotu wystartowało o 9:00 (kawiarenka Makarios). Parking dla samochodów biorących udział w zlocie znajduje się przy kościele Miłosierdzia Bożego (jazd od ul. Czarnowiejskiej). Na miejscu strażacy z OSP Brzesko będą dbali o to żeby każdy trafił na dobry parking.

O godzinie 11:00 rozpocznie się Msza Św. zakończona poświęceniem pojazdów i kierowców.

Około godziny 12:15 rozpocznie się formowanie kolumny i parada. Na czas przejazdu kolumny samochodów miasto będzie zabezpieczone przez straż i policje.

Uczestnicy imprezy udadzą się na północ Powiatu Brzeskiego – do Strzelec Wielkich, gdzie przy tamtejszym dworku na wszystkich uczestników będzie czekać grill oraz „sok z żuka” (po raz ostatni na zlocie).

– Całość trasy przejazdu to około 18km, ceny paliw mamy jakie mamy ,dlatego też nie jedziemy daleko – żartują organizatorzy.

Dla wszystkich uczestników czeka przy rejestracji komplet pamiątkowych gadżetów oraz kiełbaska na zakończenie.

Wstęp i uczestnictwo jak zawsze darmowe.

foto; (mt)  / Parafia Miłosierdzia w Brzesku

IB / Pojazdy Zabytkowe Brzesko

PLAKAT

Podobne artykuły

Back to top button