ADV
Wiadomości
Trending

To już pewne! Marcelek Kubala wraca do domu!

Wracamy do domu! – to wspaniała wiadomość jaką zakomunikowali rodzice Marcelka Kubali. Początkowo Marcelek miał wrócić do domu już blisko 2 miesiące temu – pod koniec sierpnia. Jednak problemy jakie pojawiły się opóźniły powrót rodziny Kubalów do Polski. Po 8 miesiącach w Chicago powrócą do Polski, do rodzinnych Jadownik.

W czwartek 21 października 2021 r. odbyło się ostatnie spotkanie z lekarzami i zespołem transplantacyjnym przed wylotem do Polski.

– Zapadła na nim decyzja o możliwości powrotu do domu! Badania krwi poprawiły się i lekarze są spokojni o nasz powrót, który będzie w niedzielę – piszą rozradowani rodzice Marcelka Kubali.

Państwo Kubalowie nie ukrywają wdzięczności i radości z tego jak dużo szczęścia miał ich synek, że mógł być pod opieką tak wspaniałych ludzi, szczególnie gdy widzieli jak wiele serca i troski wkładają w leczenie ich synka.

– Pomimo tak trudniej operacji jaką jest przeszczep wątroby czuliśmy się bezpiecznie będąc w ich rękach.

Cieszymy się, że osobiście mogliśmy się pożegnać i podziękować Dr. Superina i Dr. Mohammad za przeprowadzenie operacji ratującej życie naszego synka, a także za ich opiekę i zaangażowanie w leczenie po transplantacji wątroby.

Jeszcze raz z całego serca dziękujemy całemu zespołowi za ogromne zaangażowanie i troskliwą opiekę! – dodają pełni wdzięczności.

Wyrazy wdzięczności rodzina przekazała również całemu zespołowi transplantacyjnemu ze szpitala Northwestern za przeprowadzenie operacji pobrania fragmentu wątroby taty i wspaniałą opiekę pooperacyjną.

O tym jak toczą się losy Marcelka Kubali staramy się regularnie pisac na łamach Informatora Brzeskiego. Na naszym portalu ukazało się ponad 100 artykułów dokumentujących cały okres zmagań o zdrowie Marcelka. Pisaliśmy m.in. o tym jak przebiegła operacja chłopca: Pierwsze wieści z Chicago po przeszczepie wątroby Marcelka Kubali <==


foto: Marcelek Kubala – Mały Wielki Wojownik
Ib

Podobne artykuły

Sprawdź również
Close
Back to top button