Nie przegap
Strona główna » Sport » Trampkarze najlepsi w halowych mistrzostwach Krakowa

Trampkarze najlepsi w halowych mistrzostwach Krakowa

Na obiektach Com-Com Zone w Krakowie odbyły się halowe mistrzostwa Krakowa trampkarzy. Podopieczni debiutującego w barwach AP CANPACK Okocimski trenera Arkadiusza Śliwy pokazali się z bardzo dobrej strony zajmując pierwsze miejsce w turnieju pokonując w meczu finałowym Krakusa Swoszowice 2:0

Rozgrywki rozgrywano przez dwa dni. W sobotę zawodnicy rywalizowali najpierw w meczach półfinałowych, które trwały po 15 minut. W tym dniu ekipa z Brzeska nie miała sobie równych wygrywając najpierw z LKS Lotnik Kryspinów oraz z LKS Pcimianka Pcim. Oba mecze zakończyły się wynikami 2:0 dla „biało-zielonych” którzy awansowali do niedzielnych finałów.

LKS Lotnik Kryspinów – AP CANPACK Okocimski Brzesko 2:0
Bramki: Szymon Mida, Kamil Bączek.

LKS Pcimianka Pcim – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:2
Bramki: Jakub Bednarek, Szymon Mida.

Niedzielne finały rozgrywane zostały na nieco innych zasadach, gdyż drużyna która przegra spotkanie rozegra mecz pocieszenia. Zawodnicy Akademii byli bardzo dobrze nastawieni na mistrzostwa i w każdym meczu, które rozegrali ich przewaga nie podległa dyskusji. W pierwszym meczu zawodnicy trenera Arkadiusza Śliwy zmierzyli się z Wisłą Czarny Dunajec wygrywając 3:0. Następnie drużyna rywalizowała z Pogonią Miechów z którą również zwyciężyła wygrywając 3:1, tracąc zarazem jedyną bramkę w turnieju.

Mecz finałowy rozegrany został pomiędzy AP CANPACK Okocimski, a Krakusem Swoszowice, który również zakończył się wygraną „biało-zielonych” wynikiem 2:0.

Drużyna z Brzeska zaprezentowała bardzo dojrzały i najlepszy futbol ze wszystkich obecnych zespołów, o czym świadczyć mogą pochwały również ze stron innych trenerów obecnych na tych mistrzostwach. Najlepszym naszym zawodnikiem został wybrany natomiast Jakub Bednarek.

Mecze finałowe:
Wisła Czarny Dunajec – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:3
Pogoń Miechów – AP CANPACK Okocimski Brzesko 1:3
Krakus Swoszowice – AP CANPACK Okocimski Brzesko 0:2

Strzelcy w fazie finałowej:
Mikołaj Jędrzejczyk – 3 bramki
Wiktor Włodek – 1 bramka
Dawid Poliszak – 1 bramka
Jakub Bednarek – 1 bramka
Patryk Jawień – 1 bramka
Piotr Pitaś – 1 bramka

Kadra: Karol Dzień, Kacper Janusz, Patryk Jawień, Jakub Bednarek, Karol Kliś, Ugor Uryga, Marcel Kubala, Szymon Mida, Mikołaj Jędrzejczyk, Kamil Bączek, Piotr Pitaś, Dawid Poliszak, Michał Siudut, Wiktor Włodek.

okocimski.com