ADV
1
Wiadomości
Trending

Trzy osoby ranne w zderzeniu ciężarówki i samochodu osobowego w Czchowie / 23 października 2022 r.

W niedzielę 23 października 2022 r. kilkanaście minut po godzinie 2 w nocy w miejscowości Czchów na ul. Sądeckiej (w ciągu drogi krajowej 75) doszło do zderzenia samochodu ciężarowego oraz osobówki.

Wg wstępnych ustaleń kierująca samochodem osobowym zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w nadjeżdżającą ciężarówkę. Siła uderzenia była tak duża, że doszło do zakleszczenia w pojeździe, a do wydobycia poszkodowanych uczestników wypadku konieczne było użycie narzędzi hydraulicznych. Trzy poszkodowane w wypadku kobiety zostały przetransportowane przez Zespoły Ratownictwa Medycznego do szpitala.

Na jezdni znalazły się części rozbitych pojazdów oraz płyny eksploatacyjne. Na czas prowadzenia akcji ratowniczej oraz usuwania pozostałości powypadkowych droga była całkowicie zablokowana, a następnie został wprowadzony ruch wahadłowy. Utrudnienia trwały do godziny 7.30.

Na miejscu działania ratownicze prowadzili strażacy z PSP w Brzesku oraz druhowie z jednostek OSP w Czchowie, Jurkowie oraz Tymowej. Obecna była także policja oraz Zespoły Ratownictwa Medycznego.

foto: nadesłane – PSP Brzesko

IB

Galeria zdjęć

Podobne artykuły

Back to top button