ADV
Powiat BocheńskiWiadomości
Trending

Jubileusz 100 – lecia urodzin Pani Władysławy Mazurek

To wyjątkowa i piękna uroczystość, która nie zdarza się często. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Tego niesamowitego daru doświadczyła Pani Władysława Mazurek z miejscowości Majkowice, która 2 października 2022 r. obchodziła swoje 100 urodziny.

Z tej też okazji Wójt Gminy Bochnia Marek Bzdek miał przyjemność spotkać się z jubilatką i w imieniu własnym oraz całej społeczności gminy złożył najserdeczniejsze życzenia, oraz wręczył list gratulacyjny, kwiaty oraz kosz ze słodkościami. Na ręce Pani Władysławy Wójt złożył  również okolicznościowe życzenia i gratulacje przekazane przez Prezesa Rady Ministrów oraz Wojewodę Małopolskiego.

Pani Władysława, pomimo swojego zacnego wieku cieszy się dobrą formą i doskonałą pamięcią. Podczas uroczystości zgromadziła się liczna rodzina Pani Władysławy, która z wielkim wzruszeniem przeżywała ten dzień. Recepty na długowieczność nie podaje Jubilatka, ale w domu, w którym mieszka daje się odczuć przyjazną atmosferę, miłość, wzajemny szacunek i bardzo dobrą opiekę.

Ten Jubileusz to również wielka duma dla mieszkańców oraz władz samorządowych Gminy Bochnia.

ug

Podobne artykuły

Back to top button