Sport

Turniej „Szczurowa E-Sport Cup 2021” – zapisy i rozgrywki

15 marca 2021 r. wystartował Szczurowa E-Sport Cup 2021. Przez niespełna miesiąc zawodnicy będą mogli brać udział w zawodach w grze z gatunku wyścigi samochodowe – TrackMania Nations Forever. Do dyspozycji jest 10 tras, na których jedynym zadaniem będzie wykręcić jak najlepszy czas!

Szczegóły turnieju <==

E-sport można określić mianem rywalizacji w grach komputerowych na różnorodnym szczeblu rozgrywkowym. E-sport to zjawisko, które w ostatnich latach ogromnie zyskało na popularności, oglądalnością dorównując największym widowiskom sportowym na świecie. I choć stosunek ludzi do e-sportu jest różny, to jedno jest pewne – e-sport rozwija się błyskawicznie i staje się coraz bardziej powszechnym zjawiskiem, którego nie można ignorować, zwłaszcza wśród młodych osób.

Turniej Szczurowa E-Sport Cup 2021 będzie trwał w okresie od 15 marca 2021 roku do 11 kwietnia 2021 roku włącznie. Uczestnikiem może zostać każda osoba zamieszkująca Gminę Szczurowa. Za udział w konkursie przewidziane są nagrody ufundowane przez lokalnego dostawcę internetu. I tak za I miejsce zdobywca otrzyma konsolę Sony PlayStation 4, natomiast dla zawodników którzy zajmą II i III miejsca będą czekały zestawy gracza.

Organizatorami wydarzenia są:  Wójt Gminy Szczurowa – Zbigniew Moskal oraz Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej.

Wydarzenie na facebooku <==

IB / GCK Szczurowa

PLAKAT

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast