ADV
blank
Wiadomości

Twórcza Zima 2022 z Dębińskim Centrum Kultury. Trwają zapisy

Dębińskie Centrum Kultury zaprasza na zimową półkolonię feryjną dla dzieci i młodzieży, która pod nazwą “TWÓRCZA ZIMA 2022 Z DCK” będą odbywały się w okresie od 24 do 28 stycznia 2022 r. w Domu Kultury w Jastwi w godzinach 8:00 – 16:00.

Przyjmowanie zapisów rozpoczęło się 27 grudnia o godz. 8:00 i będą dostępne tylko za pomocą formularza online, dostępnego pdo adresem FORMULARZ <==.

Szczegółowe informacje, dotyczące sposobu zapisów, regulaminów, można uzyskać pod nr telefonu 14 66 58 661 i adresem email: biuro@kulturadebno.pl

Co przygotowano?

– Zdając sobie sprawę z wyzwań przed jakimi staje obecnie system edukacji, przygotowaliśmy, tak jak w wakacje 2021, autorski program półkolonii, łączący zabawę, twórczą animację wolnego czasu, w oparciu o zajęcia muzyczne, teatralne, plastyczne, stawianie akcentów na relacje interpersonalne, empatię, pracę zespołową.

Do tego proponujemy małe grupy warsztatowe, dużo aktywności na świeżym powietrzu, wycieczkę, ciekawy spektakl teatralny, oraz gry i zabawy – mówi Łukasz Przybyło dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury.

Będą też poruszane tematy profilaktyczne na spotkaniach z zaproszonymi gośćmi. Dzieci i młodzież będzie miała zagwarantowany także poczęstunek. Koszt tygodniowej półkolonii feryjnej to 100,00 zł.

Półkolonie feryjne są dofinansowane ze środków Gminy Dębno.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież od 6 do 14 roku życia z terenu naszej gminy do uczestnictwa w „Twórczej Zimie 2022 z DCK”. Czekamy na Was z wychowawcami i nowymi pomysłami na wspólny czas!

Regulamin ferii w DCK

Karta kwalifikacyjna – ferie 2022

Zasady bezpieczeństwa – ferie 2022


Śnieg zdjęcie utworzone przez freepik – pl.freepik.com

Dębińskie Centrum Kultury

blank

Podobne artykuły

Back to top button