ADV
blank
EdukacjaKultura

U Heroda na zapleczu – czyli Jasełka w Woli Dębińskiej

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami. Tradycje te kultywują również uczniowie PSP z Woli Dębińskiej, którzy 19 grudnia wystawili przedstawienie bożonarodzeniowe „U Heroda na zapleczu”.

Galeria zdjęć <==

Dzieci przygotowywały się z pełnym zaangażowaniem, tworząc kolorowe kostiumy, dekoracje i wcielając się w wybrane role, jednocześnie ukazując magię świąt. W trakcie przedstawienia widzowie mieli okazję podziwiać nie tylko umiejętności aktorskie, ale i wokalne.

Po występie dyrektor szkoły Agata Jankowska podziękowała uczniom za występ i nauczycielom za przygotowanie dzieci oraz złożyła życzenia bożonarodzeniowe. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Dębno Wiesław Kozłowski, który podziękował za zaproszenie, złożył wszystkim obecnym życzenia i podkreślił, że w magicznym czasie świąt, prawdziwą wartość stanowi obecność najbliższych. Po przemówieniu włodarz gminy rozdał wszystkim zgromadzonym słodycze.

Zgromadzona publiczność doceniła uczniów, nagradzając ich oklaskami.

Gmina Dębno

blank

Podobne artykuły

Back to top button