ADV
Wiadomości
Trending

Udany charytatywny piknik strzelecki w Bielczy. Zebrano ponad 13 500 zł! / zdjęcia

W minioną niedzielę 18 czerwca 2023 r. na strzelnicy w Bielczy odbył się piknik strzelecki. Organizatorzy są bardzo zadowoleni z jego przebiegu – dopisała bowiem publiczność, a w zawodach strzeleckich wzięło udział 54 zawodników. Dodatkowo zebrano 13 608 zł z przeznaczeniem na sprzet medyczny dla Polaków walczących w Ukrainie.

W zawodach strzeleckich wzięło udział 54 zawodników i zawodniczek. Po ostrej rywalizacji ostatecznie w kategorii karabinek wygrał Michał Szwachta, drugie miejsce zajął Zbigniew Mastalerz, a trzecie (pierwszy raz w historii zawodów przedstawicielka płci pięknej) – Lucyna Kapa. W kategorii pistolet pierwsze miejsce zajął Krzysztof Kornaś, drugie Jakub Dobrzański a trzecie Tomasz Samolej.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. W pikniku dzięki życzliwości Mirka i jego przyjaciół udało się przewieść każdą chętną osobę motocyklem Dniepr, a dzięki Krzyśkowi udało się pojeździć pojazdem typu buggy – Can AM Maverick. Dodatkowe emocje dostarczyły warunki terenowe po wcześniejszych opadach deszczu. Firma szkoleniowa Faro poprowadziła profesjonalnie strzelanie z ASG. Ratownicy z Baltic Rescue Team zadbali o szkolenie medyczne. Jak zwykle Restauracja Zdrowo i Kolorowo z Brzeska stanęła na wysokości zadania i przygotowała smakowite dania. Dzięki instruktorom z Braterstwa Broni każda chętna osoba mogła się zapoznać z podstawową obsługą broni palnej.

– Na imprezie zebraliśmy 10 608 zł osiemdziesiąt groszy – przeliczone jak to u nas komisyjnie. Od sponsorów otrzymaliśmy wpłaty na kolejne 3 000 zł.

Część z osób jakie z nami współpracują obiecało zakupić niezbędne środki medyczne wskazane przez nas dlatego jesteśmy pewni że impreza charytatywna odniesie zamierzony skutek – podsumowują członkowie Stowarzyszenia Braterstwo Broni – Tobie Ojczyzno.

Jeżeli chcecie dołączyć sie do akcji ,, Pomocy Polakom walczącym na Ukrainie „- prosimy o wpłaty na nr konta stowarzyszenia 41 2490 0005 0000 4530 1390 9241 z dopiskiem akcja charytatywna – piknik strzelecki.

– U nas każda złotówka zostanie wydana na wskazany cel.

Chwała Wielkiej Polsce i ludziom z Wielkim Sercem!

Dziękujemy wszystkim dobrym ludziom Wielkiego Serca jacy pomogli w organizacji charytatywnej imprezy i dołożyli swoją cegiełkę w jego organizacji.

Niezmiennie wójtowi Januszowi Kwaśniakowi który nas gościł w Bielczy i pomógł profesjonalnie przeprowadzić całą imprezę – dziękują organizatorzy.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejną jego edycję 3 września 2023 r., gdzie swoją obecność potwierdziło już wojsko i inne służby z orzełkiem na czapkach.

Braterstwo Broni – Tobie Ojczyzno / IB

Podobne artykuły

Back to top button