ADV
Wiadomości

Udany kiermasz świąteczny druhów z OSP Bielcza

Ogromnym zainteresowaniem ze strony mieszkańców cieszył się świąteczny kiermasz zorganizowany w niedzielę 4 grudnia 2022 r. przez druhów z OSP Bielcza.  Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza działająca przy jednostce przygotowała wspaniałe stroiki oraz inne ozdoby świąteczne – wszystkie wykonane własnoręcznie. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na zakup niezbędnego umundurowania dla Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

Ozdoby można było nabyć na straganie obok kościoła parafialnego w Bielczy po Mszach Świętych. Po południu z kolei w remizie OSP Bielcza przygotowano całe mnóstwo atrakcji – wśród nich m.in. spotkanie ze Świętym Mikołajem który przygotował słodkie upominki dla każdego dziecka (zarówno małego, jak i nieco starszego) oraz kącik gastronomiczny z bigosem, kiełbaskami i zimową herbatą.

Druhowie nie ukrywają, że najważniejsza jak zawsze była świetna atmosfera oraz to że mieszkańcy mogli się spotkać i porozmawiać.

– Jesteście niesamowici! Wasza frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Bardzo dziękujemy za wasze przybycie i zakupienie naszych ozdób świątecznych. Mamy nadzieję że już teraz zdobią wasze mieszkania i ogrody.

Widząc wasze miny i uśmiechy dzieci po spotkaniu z Mikołajem motywuje nas to do dalszych akcji które z pewnością bedziemy kontynuować w następnym roku! – napisali na swoim profilu druhowie z OSP Bielcza.


foto: OSP Bielcza
IB

Podobne artykuły

Back to top button