Wiadomości
Trending

Uwaga ślisko! Wypadki w Szczurowej i Borzęcinie / 13 stycznia 2021 r.

Niestety – po dosyć spokojnej nocy, o poranku 13 stycznia 2021 r. doszło do pierwszych wypadków i kolizji spowodowanych niekorzystnymi warunkami drogowymi. Na terenie Powiatu Brzeskiego strażacy interweniowali m.in. w Szczurowej oraz w Borzęcinie Dolnym.

W Borzęcinie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na szczęście nikt nie ucierpiał w zdarzeniu. Na miejscu działania prowadzili strażacy z JRG Brzesko, OSP KSRG Borzęcin Górny, oraz patrol policji i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Do dużo poważniejszego zdarzenia doszło natomiast w Szczurowej. Tutaj około godziny 9.30 na łuku drogi (ul. Lwowska w ciągu drogi wojewódzkiej 964) samochód ciężarowy uderzył w słup telefoniczny. Do zdarzenia zadysponowano strażaków z PSP Brzesko oraz OSP Szczurowa. Przyczyną zdarzenia było prawdopodobnie niedostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych – na drodze zalegało m.in. błoto pośniegowe.

– W związku z panującymi trudnymi warunkami pogodowymi, apelujemy o zwiększoną ostrożność wszystkich uczestników ruchu – apelują strażacy z OSP Szczurowa.

foto OSP Szczurowa

IB

‼️ALARM OSP SZCZUROWA ‼️
📅13.01.2020r. 🕑 9:30
🛣️ DW 964, Szczurowa, ul. Lwowska
Miejscowe Zagrożenie- kolizja samochodu…

Opublikowany przez OSP KSRG Szczurowa Środa, 13 stycznia 2021

13.01.21 Wypadek Borzęcin Dolny

Dzisiaj zostaliśmy zadysponowani do wypadku dwóch samochodów w miejscowości Borzęcin…

Opublikowany przez OSP Borzęcin Górny Środa, 13 stycznia 2021

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast