Wiadomości
Trending

Uwaga ślisko! Wypadki w Szczurowej i Borzęcinie / 13 stycznia 2021 r.

Niestety – po dosyć spokojnej nocy, o poranku 13 stycznia 2021 r. doszło do pierwszych wypadków i kolizji spowodowanych niekorzystnymi warunkami drogowymi. Na terenie Powiatu Brzeskiego strażacy interweniowali m.in. w Szczurowej oraz w Borzęcinie Dolnym.

W Borzęcinie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na szczęście nikt nie ucierpiał w zdarzeniu. Na miejscu działania prowadzili strażacy z JRG Brzesko, OSP KSRG Borzęcin Górny, oraz patrol policji i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Do dużo poważniejszego zdarzenia doszło natomiast w Szczurowej. Tutaj około godziny 9.30 na łuku drogi (ul. Lwowska w ciągu drogi wojewódzkiej 964) samochód ciężarowy uderzył w słup telefoniczny. Do zdarzenia zadysponowano strażaków z PSP Brzesko oraz OSP Szczurowa. Przyczyną zdarzenia było prawdopodobnie niedostosowanie prędkości do panujących warunków drogowych – na drodze zalegało m.in. błoto pośniegowe.

– W związku z panującymi trudnymi warunkami pogodowymi, apelujemy o zwiększoną ostrożność wszystkich uczestników ruchu – apelują strażacy z OSP Szczurowa.

foto OSP Szczurowa

IB

‼️ALARM OSP SZCZUROWA ‼️
📅13.01.2020r. 🕑 9:30
🛣️ DW 964, Szczurowa, ul. Lwowska
Miejscowe Zagrożenie- kolizja samochodu…

Opublikowany przez OSP KSRG Szczurowa Środa, 13 stycznia 2021

13.01.21 Wypadek Borzęcin Dolny

Dzisiaj zostaliśmy zadysponowani do wypadku dwóch samochodów w miejscowości Borzęcin…

Opublikowany przez OSP Borzęcin Górny Środa, 13 stycznia 2021

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast