ADV
Kultura
Trending

VI Gala rozdania nagród Małopolskiej Nagrody Poetyckiej ŹRÓDŁO / 7 października 2022 r.

W piątek, 7 października 2022 r. o godz. 17:00 w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie odbędzie się Gala wręczenia nagród w ramach VI edycji Małopolskiej Nagrody Poetyckiej „Źródło” i drugiej edycji „Małego Źródła”. W trakcie uroczystości nagrodzone utwory zaprezentują sami laureaci Konkursu, a wszyscy obecni będą mogli odebrać pokonkursową publikację zawierającą nagrodzone i wyróżnione wiersze.

Po Gali, na godz. 18:30 zaplanowano recital Edyty Geppert z udziałem Piotra Matuszczyka (fortepian) i Jerzego Szareckiego (trąbka), wg scenariusza i w reżyserii Piotra Loretza.

Wstęp na galę finałową Konkursu – bezpłatny, na recital ikony polskiej poezji śpiewanej bilety można nabyć w kasie CSM w Tarnowie.

Patronat nad Konkursem objął Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski oraz krakowski oddział Stowarzyszenia Pisarzy Polskich.

Organizatorem Małopolskiej Nagrody Poetyckiej „Źródło” są Gminny Ośrodek Kultury w Borzęcinie oraz Centrum Sztuki Mościce – Instytucja Kultury Województwa Małopolskiego.

Ci z Państwa, którzy nie będą mogli uczestniczyć w Gali mają okazję obejrzeć ją w internecie. Transmisja „na żywo” od godz. 17:00 na naszym profilu. Zapraszamy!

borzecin.pl

blank

Podobne artykuły

Back to top button