ADV
SportWiadomości

VIII Borzęcińska Dycha już w najbliższą niedzielę!

W najbliższą niedzielę, 13 sierpnia 2023 roku na stadionie Victorii Bielcza w gminie Borzęcin rozegrane zostaną kolejne zawody w ramach Borzęcińskiej Dychy. W programie bieg na 10 km, bieg rodzinny, biegi na krótkich dystansach dla dzieci i młodzieży oraz marsz nordic walking (ok. 4 km).

Zawody pod patronatem Wójta Gminy Borzęcin Janusza Kwaśniaka organizuje Stowarzyszenie Kępa Sport z Tarnowa, LKS Burzyn, – Instytut Badań i Inicjatyw Społecznych przy współpracy jednostek OSP z gminy Borzęcin oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Borzęcinie.

Trasa biegu głównego od lat nie zmienia się. Wiedzie po terenach płaskich, głównie asfaltem, w sąsiedztwie terenów leśnych i zielonych i jest stosunkowo łatwa. Na uczestników biegu czekają atrakcyjne pakiety startowe, a każde dziecko startujące w zawodach otrzyma pamiątkowy medal. Organizatorzy zapewniają profesjonalny, elektroniczny pomiar czasu.

– Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym biegaczem, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z bieganiem, nasz bieg na 10 kilometrów zapewni Ci niezapomniane doznania.

Czyste powietrze, malownicze widoki i energia, która wypełnia atmosferę – wszystko to czeka na Ciebie na naszym biegu.

Możesz odczuć dreszczyk emocji, gdy przekraczasz kolejne kilometry, a liczne zachwycone twarze na trasie dodadzą Ci skrzydeł.

Nasza rodzinna atmosfera sprawi, że poczujesz się jak wśród przyjaciół – podkreślają organizatorzy biegu w Bielczy.

Choć listy startowe dla dorosłych w biegu głównym i nordic walking już są zamknięte, to organizatorzy zachęcają do przyjazdu rodziców z dziećmi i udziału w bezpłatnym biegu rodzinnym. Zapisy <==

Gorąco zachęcamy do kibicowania!


(pio)

TRASA BIEGU

Podobne artykuły

Back to top button