ADV
Powiat BocheńskiWiadomości
Trending

W Brzeźnicy powstanie Klub Senior+

10 sierpnia 2022r. została zawarta umowa na przebudowę pomieszczeń świetlicy wiejskiej w Brzeźnicy z przeznaczeniem na działalność Klubu Senior +.

Inwestycję zrealizuje firma Majer Usługi Budowlane Paweł Majerski z Bochni.

Wartość umowy: 180 tys. zł.

Gmina Bochnia pozyskała dofinansowanie na adaptację budynku w Brzeźnicy na Klub Senior+ w ramach Programu „Senior+” na lata 2021-2025 Edycja 2022.

W naszej gminie funkcjonują już dwa kluby Seniora w Majkowicach i Nieprześni, które cieszą się wielkim zainteresowaniem.

Zakres umowy:

  • Adaptacja i modernizacja kuchni – modernizacja instalacji elektrycznej oraz oświetlenia (poprawa parametrów oświetlenia – oświetlenie LED), wykonanie gładzi na ścianach i sufitach, malowanie ścian i sufitów, wykonanie płytek na podłogach i ścianach, zabudowa aneksu kuchennego, modernizacja centralnego ogrzewania.
  • Adaptacja i modernizacja pomieszczenia do warsztatów kulinarnych – modernizacja instalacji elektrycznej oraz oświetlenia (poprawa parametrów oświetlenia – oświetlenie LED), wykonanie gładzi na ścianach i sufitach, malowanie ścian i sufitów, wykonanie płytek na podłogach i ścianach, modernizacja centralnego ogrzewania.
  • Adaptacja i modernizacja sali komputerowej – modernizacja instalacji elektrycznej oraz oświetlenia (poprawa parametrów oświetlenia – oświetlenie LED), wykonanie instalacji internetowej, wykonanie gładzi na ścianach i sufitach, malowanie ścian i sufitów, wykonanie podłogi – wykładziny z tworzyw sztucznych, wymiana drzwi (poszerzenie otworów drzwiowych), modernizacja centralnego ogrzewania.
  • Adaptacja i modernizacja sali klubowej – modernizacja instalacji elektrycznej oraz oświetlenia (poprawa parametrów oświetlenia – oświetlenie LED), wykonanie instalacji internetowej i audiowizualnej, wykonanie gładzi na ścianach i sufitach, malowanie ścian i sufitów, wymiana drzwi (poszerzenie otworów drzwiowych), modernizacja centralnego ogrzewania.
  • Adaptacja i modernizacja sali spotkań – modernizacja instalacji elektrycznej oraz oświetlenia (poprawa parametrów oświetlenia – oświetlenie LED), wykonanie instalacji internetowej oraz audiowizualnej, wykonanie gładzi na ścianach i sufitach, malowanie ścian i sufitów, wykonanie podłogi z paneli podłogowych, modernizacja centralnego ogrzewania.
  • Wykonanie łazienki z toaletami – wykonanie 2 nowych toalet (przebudowa istniejącego pomieszczenia na toalety dla potrzeb Klubu Senior+) – jedna z dostosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych, wykonanie gładzi i malowanie sufitów, wykonanie instalacji elektrycznej, wykonanie oświetlenia (oświetlenie LED), wykonanie fliz na ścianach i podłodze, wykonanie instalacji wod-kan i c.o.
  • Poszerzenie otworów drzwiowych i wymiana drzwi w pomieszczeniach Klubu Senior+

Zgodnie z zawartą umową prace budowlane mają zostać zakończone do końca roku kalendarzowego.

IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button