ADV
WiadomościWideo

W Jadownikach zaśpiewali dla Marcelka / zdjęcia / video

W niedzielę 21 lutego 2021 r. o godz. 18.00 w Domu Ludowym w Jadownikach odbył się koncert charytatywny dla Marcelka Kubali. Koncert odbył się w formule online i był transmitowany na kanale facebookowym Informatora Brzeskiego. Koncert obejrzało kilka tysięcy osób. Na scenie wystąpili: Daria Reczek, Marysia Kokoszka, Sylwia Wiktoria Pasek, Iza Sacha oraz Damian Zgraja. Organizatorem wydarzenia był Sołtys Jarosław Sorys oraz Rada Sołecka wsi Jadowniki. W trakcie trwania koncertu prowadzono zbiórkę pieniędzy za pośrednictwem serwisu siepomaga.pl.

Symbol czerwonego serca użyty po raz pierwszy przez sołtysa i członków rady sołeckiej z Jadownik w kampanii pozyskiwania środków finansowych dla ratowania życia Marcelka Kubali podczas koncertu charytatywnego był doskonałym tłem dla wyjątkowo utalentowanych artystów wokalnych scen regionalnych i ogólnopolskich.

Symbol serca łączący się w zamyśle organizatorów bezpośrednio z miłością, która była przesłaniem koncertu w Jadownikach i treścią wszystkich utworów, odwoływał się do uczucia miłości czystej, pięknej i szlachetnej, takiej dzięki której serca rosną i otwierają się na drugiego człowieka.

Koncert z udziałem Darii Reczek, Marii Kokoszki, Sylwii Pasek, Izabeli Sachy i Damiana Zgrai miał ponad 57 tysięcy wyświetleń na fb co potwierdza, że warto było, że skala empatii na drugiego człowieka jest w naszej lokalnej społeczności ogromna. Świadczy to również o tym, że artystów wysokiej próby zawsze warto posłuchać, a społeczeństwo w dobie pandemii otwiera się na różnorakie formy pomocy o czym świadczą Państwa wpłaty na konto Marcelka podczas koncertu. Wielkie brawa kolejny raz dla wykonawców. Podbiliście serca jadowniczan, po ilości wyświetleń wierzę, że nie tylko nasze. Udostępniajcie szanowni Państwo to wydarzenie. Im nas więcej tym większa szansa dla Marcelka

Podziękowania należą się również dla Michała Krzywdy za przekaz internetowy na żywo, Januszowi Wiecha za realizację nagrania, Maćkowi Mazurowi za udostępnienie strony „Informatora Brzeskiego”, portalowi informacyjnemu Capuccino, Wiesławowi Piaseckiemu, firmie Kołek – Light za nagłośnienie, firmie Robertus za światła, cukierni „Cukiereczek”, kwiaciarni „Aster” za storczyki, P. Marcinowi Okasowi za palmy.


Foto Bogusław Hajduk
IB / Jarosław Sorys

Zapis transmisji online <==

Galeria zdjęć

❤️Miłość – dla Marcelka❤️
Symbol czerwonego serca użyty po raz pierwszy przez sołtysa i członków rady sołeckiej z…

Opublikowany przez Jarosława Sorysa Środa, 24 lutego 2021

blank

Podobne artykuły

Back to top button