ADV
blank
Wiadomości

W niedzielę kiermasz charytatywny „Całym sercem dla Tymusia” / 25 kwietnia 2021 r.

W niedzielę 25 kwietnia 2021 r. w godzinach od 8:00 do 17:00 przy kościele pw. Św. Floriana Męczennika w Uszwi odbędzie się organizowanym przez Caritas i Parafię Uszew kiermaszu charytatywnym na rzecz Tymusia Węgrzyna.

Chłopczyk, który jest jeszcze w łonie Mamy, ma tylko połowę serduszka i zaraz po urodzeniu będzie potrzebował kosztownej operacji ratującej mu życie. Mama Tymka – Joanna Węgrzyn (z domu Pabian) pochodzi z parafii Uszew. Tutaj się wychowała, tu mieszkają jej rodzice. Lokalna społeczność po raz kolejny mobilizuje się by nieść pomoc osobom najbardziej potrzebującym.

Wszystkie osoby, które chciałyby udzielić pomocy przy organizacji kiermaszu przez ofiarowanie różnego rodzaju wypieków – ciasta, ciasteczka, babeczki, pieczywo, drożdżówki, chałki itp.; składników niezbędnych do wykonania ww. pyszności; przetworów; zabawek, maskotek, gier planszowych, puzzli itp. proszone są o kontakt z organizatorami w celu poinformowania o chęci pomocy.

Dziękuję za każdą pomoc płynącą z serca!

Więcej o pomocy dla Tymoteusza pisaliśmy w artykule: Uratujmy serduszko Tymka! <==

Jak pomóc?

Dołączmy licznie do zbiórki oraz do grupy wsparcia na FB „Uratujemy serce Tymka”. Wpłaty można dokonywać w serwisie siepomaga.pl. W ramach uruchomionej zbiórki 3 065osób wsparło rodziców chłopca kwotą blisko 185,5 tysięcy złotych. Na chwilę obecną potrzebne jest jeszcze bez mała 267 tysięcy złotych.Osoby gotowe zaangażować się w różne formy pomocy dla Tymka – zapraszamy do facebookowej grupy gdzie prowadzone są m.in. licytacje charytatywne.

Grupa wsparcia „Uratujemy serce Tymka” <==

IB / Parafia Uszew

blank

blank
Back to top button