Wiadomości
Trending

W niedzielę kiermasze dla Marcelka Kubali z Jadownik – lista / 7 marca 2021 r.

Trwa kolejny, czwarty już z kolei weekend gdy w całym regionie trwają kiermasze i akcje charytatywne dla Marcelka Kubali. Zebranie blisko 8 milionów złotych na transplantacje wątroby Marcelka to olbrzymie wyzwanie. Jak do tej pory udało się zebrać ponad 5,2 mln zł. Jednak warunkiem przeprowadzenia operacji jest zgromadzenie pełnej kwoty.

Dlatego też po raz kolejny odbędą się, podobnie jak w minione weekendy kiermasze i wydarzenia charytatywne. Ludzie dobrej woli z Powiatów Brzeskiego, Tarnowskiego i Bocheńskiego wytrwale gromadzą każdą złotówkę i nawet na moment się nie poddają.

Od 27 lutego Marcelek przebywa w Chicago, gdzie ma zaplanowane badania i konsultacje medyczne. Ze względu na stan zdrowia chłopca jego rodzice podjęli decyzje o jak najszybszym wylocie. Prowadzone badania są wyczerpujące i męczące, ale chłopiec dzielnie je znosi.

Kiermasze słodkości i różnych przysmaków oraz rękodzieła przygotowane m. in. przez członkinie Kół Gospodyń Wiejskich oraz ludzi dobrej woli odbędą się m. in. w niedzielę 7 marca 2021 r. Poniżej zamieszczamy listę miejsc gdzie będą odbywały się kiermasze.

Jeżeli jakiegoś wydarzenia nie ma na liście – prosimy informację na adres redakcji (redakcja@informatorbrzeski.pl) lub za pośrednictwem naszego facebooka w wiadomości prywatnej <==

Jednocześnie trwają licytacje internetowe, z których całkowity dochód zostaje bezpośrednio wpłacany na zbiórkę pieniężną na portalu siepomaga.pl.

Grupa Pomóżmy Małemu Wielkiemu Marcelkowi <==  Prosimy wszystkich, którzy chcą i mogą wesprzeć małego Marcelka o dołączenie do grupy.

Serdecznie zachęcamy do wsparcia tych inicjatyw i włączenie się chociażby przez najmniejszy datek, zakup przezentu na dzień kobiet lub Wielkanoc, udział w licytacji czy też zakup smakołyków.

Powiat Brzeski

Dębno

Kiermasz ciast oraz zbiorka do puszek przed kościołem w Dębnie od godz. 8.00 do 11.00.

Dołęga 

Kiermasz ciast oraz zbiorka do puszek przed kaplicą w Dołędze od godz. 8.00 do 11.00. Organizator Koło gospodyń wiejskich z Dołęgi .

Górka

Kiermasz ciast oraz zbiorka do puszek przed kościołem w Górce od godz. 8.00 do 11.00. Organizator Koło gospodyń wiejskich z Górki.

Lewniowa

Kiermasz przed kościołem w Lewniowej. NIedziela 7 marca od godz 8.00 do 15.00. Na stoisku będzie można znaleźć ciasta, ciastka, ciasteczka, chleby, chlebki bułeczki,smalczyk pyszne wędliny, kwiaty na dzien kobiet, stroiki wielkanocne, rękodzieło i niespodzianka dla najmłodszych. Organizator Zespół Szkolno Przedszkolny w Lewniowej.

Niedzieliska

Kiermasz ciast oraz innych smakołyków, odbędzie się w niedzielę 7 marca, w godzinach 8:30-12:00 przed kościołem pw. Św. Feliksa. Kiermasz będzie funkcjonował do wyczerpania zapasów.

Szczurowa

Kiermasz ciast oraz zbiorka do puszek przed kościołem w Szczurowej od godz. 8.00 do 11.00. Organizator Koło gospodyń wiejskich że Szczurowej.

Wola Przemykowska

Kiermasz ciast oraz zbiorka do puszek przed kościołem w Woli Przemykowskiej od godz. 8.00 do 11.00. Organizator Koło gospodyń wiejskich z Woli Przemykowskiej.

Zaborów

Kiermasz ciast oraz zbiorka do puszek przed kościołem w Zaborowie od godz. 8.00 do 11.00. Organizator Koło gospodyń wiejskich z Zaborowa.

Powiat Tarnowski

 

Zdrochec (Gmina Radłów)

Kiermasz ciast oraz zbiorka do puszek przed kościołem w Zdrochcu od godz. 8.00 do 11.00. Organizatorzy Koła gospodyń wiejskich: Marcinkowice oraz Zdrochec.

Powiat Bocheński

Rzezawa (Gmina Rzezawa)

W niedzielę 7 marca od godz. 13.00 obok hotelu Kasztel odbędzie się wystawa samochodów klasycznych oraz kiermasz i zbiórka pieniędzy dla Marcelka Kubali.

foto: Bogusław Hajduk

IB

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast