ADV
1
Wiadomości
Trending

W Rylowej odnaleziono ciało starszego mężczyzny / 13 sierpnia 2022 r.

Prokuratura Rejonowa w Brzesku prowadzi śledztwo w sprawie ujawnionego w dniu 13 sierpnia 2022 roku w miejscowości Rylowa doprowadzenia siedemdziesięciodwuletniego, samotnie zamieszkującego mężczyzny, do targnięcia się na własne życie, to jest o przestępstwo z art. 151 kk.

Telefoniczną informację o zdarzeniu Komenda Powiatowa Policji w Brzesku otrzymała w dniu 13 sierpnia 2022 roku w godzinach wieczornych od osób zamieszkujących w sąsiedztwie, a zaniepokojonych kilkudniową nieobecnością pokrzywdzonego.

Przybyli na miejsce zdarzenia strażacy z OSP Szczurowa, po siłowym otarciu drzwi w jednym z pomieszczeń piwnicy ujawnili zwłoki właściciela posesji.

Na miejscu zdarzenia przeprowadzone zostały oględziny, a zwłoki zabezpieczono do sekcji. Została ona przeprowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a jej pełne wyniki będą znane za około 5 tygodni.

Prowadzone w tej sprawie postępowanie znajduje się na wstępnym etapie, a ramach czynności śledztwa wyjaśniane będą wszystkie okoliczności zdarzenia.

Prokurator Rejonowy Andrzej Leśniak

Image by Freepik

Podobne artykuły

Back to top button