ADV
SportWiadomości
Trending

W sobotę piłkarskie Święto na Okocimskiej 34

90-lecia powstania Okocimskiego Klubu Sportowego

W sobotę 9 września na stadionie miejskim przy ul. Okocimskiej 34 w Brzesku odbędzie się prawdziwe piłkarskiej Święto. To już jutro odbędą się uroczyste obchody jubileuszu 90-lecia powstania Okocimskiego Klubu Sportowego.

Uroczystość rozpocznie Msza Świętą w intencji działaczy, trenerów, pracowników i zawodników Klubu oraz zmarłych piłkarzy, trenerów i działaczy. Następnie odbędzie się przemarsz na stadion, na którym w tym dniu rozegrane zostaną, aż trzy spotkania.

Pierwszy z nich to ligowy mecz drugiej drużyny Okocimskiego, która o godz. 11:00 zmierzy się z Jadowniczanką Jadowniki. Następnie o godzinie 17:00 rozegrany zostanie mecz pierwszej drużyny, która powalczy o ligowe punkty z wiceliderem rozgrywek Dunajcem Zakliczyn. Punktem kulminacyjnym obchodów 90-lecia będzie, mecz o godzinie 13:30. Właśnie wtedy na boisko wybiegną Oldboye Okocimskiego z lat 1993-1997 oraz Oldboye z lat 2005-2008. Bez wątpienia będzie to spektakularne widowisko nie tylko dla młodych kibiców, ale również dla tych starszych, którzy będą mogli ponownie zobaczyć zawodników, którzy na stałe wpisali się w historię naszego Klubu.

Z tego miejsca zapraszamy wszystkich kibiców na Jubileusz 90-lecia. Stwórzmy wspaniałe widowisko w tym szczególnym dla nas dniu, dopingując nie tylko pierwszą i drugą drużyną. Swoją obecnością i dopingiem podziękujmy również Oldboyom za te wszystkie wspaniałe lata, które mogliśmy razem z nimi przeżyć. Podczas obchodów prowadzona będzie również loteria fantowa, podczas której będzie można wygrać atrakcyjne gadżety Jubileuszowe.

Razem wygrywamy, razem przegrywamy, razem tworzymy historię tego Klubu!

PLAKAT

okocimski.com

 

Podobne artykuły

Back to top button