ADV
Wiadomości
Trending

W weekend kiermasze dla Marcelka Kubali z Jadownik – lista / 13-14 lutego 2021 r.

Kiermasze słodkości i różnych przysmaków oraz rękodzieła przygotowane m. in. przez członkinie Kół Gospodyń Wiejskich oraz ludzi dobrej woli, którzy chcą dorzucić swoją cegiełkę do akcji wsparcia Marcelka Kubali odbędą się w weekend 13-14 lutego 2021 r.

Zorganizowane w minionym tygodniu kiermasze ciast w Jadownikach, Woli Dębińskiej i Brzesku zakończyły się ogromnym sukcesem – w zaledwie kilka godzin do puszek trafiło 38 248 zł oraz 170 euro. Dały pozytywny impuls do kolejnych tego typu akcji. Poniżej zamieszczamy listę miejsc gdzie będą odbywały się kiermasze.

Jeżeli jakiegoś wydarzenia nie ma na liście – prosimy informację na adres redakcji (redakcja@informatorbrzeski.pl) lub za pośrednictwem naszego facebooka w wiadomości prywatnej <==

Jednocześnie trwają licytacje internetowe, z których całkowity dochód zostaje bezpośrednio wpłacany na zbiórkę pieniężną na portalu siepomaga.pl.

Grupa Pomóżmy Małemu Wielkiemu Marcelkowi <==  Prosimy wszystkich, którzy chcą i mogą wesprzeć małego Marcelka o dołączenie do grupy.

Serdecznie zachęcamy do wsparcia tych inicjatyw i włączenie się chociażby przez najmniejszy datek, zakup walentynki, udział w licytacji czy też zakup smakołyków.

Powiat Brzeski

Borzęcin

Kościół Narodzenia NMP w Borzęcinie – niedziela 14 lutego od godz. 8.00 (kiermasz ciast)

Brzesko

Sklep Śnieżka – sobota 13 lutego kiermasz ciast

Mała Armia Janosika wesprze małego wojownika – Marcelka Kubalę i zagra dla niego koncert charytatywny! Więcej szczegółów w artykule: Mała Armia Janosika zagra dla Marcelka Kubali! sobota 13 lutego 2021 r. <==

Harcerze Marcelkowi – od piątku 12 do niedzieli 14 lutego harcerze z Jadownik będą prowadzić zbiórkę do puszek. Będzie można ich spotkać m.in. w Jadownikach, (SPAR, Groszek i Dino), Sterkowiec (Delikatesy Centrum), Szczepanów (Hitpol), Brzesko (Śnieżka, Inter Marche).

Gnojnik

Kiermasz w sklepie Groszek w sobotę 13 lutego od godz. 7.00

Zbiórka do puszek przed kościołem – niedziela 14 lutego

Jadowniki

Dom Ludowy – sobota 13 lutego kiermasz ciast

Mokrzyska

W budynku GOSiR zorganizowany zostanie kiermasz ciast. Sobota 13 lutego od godz. 10.00 do 15.00

Sterkowiec

Kiermasz ciast w sklepie Delikatesy centrum – sobota 13 lutego od 7.00

Szczepanów

Bazylika Mniejsza w Szczepanowie – Koło Gospodyń Stanisławianki ze Szczepanowa, organizuje kiermasz słodkich paczek, które będzie można nabyć w najbliższą niedzielę 14 lutego po każdej Mszy św.

Tymowa

Kościół Św. Mikołaja Biskupa – niedziela 14 lutego od godzin porannych (kiermasz ciast)

Uszew

Kiermasz w sklepie Groszek w sobotę 13 lutego.

Wola Dębińska 

Sklep Groszek – sobota 13 lutego (kiermasz ciast)

Powiat Tarnowski

Filipowice

Kościół Wniebowzięcia NMP w Filipowicach – niedziela od godz. 7.30 (kiermasz ciast)

Stróże

W pomoc Marcelkowi włącza się również społeczność szkolna. Przy okazji zbliżającego się wspomnienia św. Walentego i popularnego w tym dniu zwyczaju wręczania sobie kartek walentynkowych, Szkolne Koło Wolontariatu „Dobro Powraca” działające przy Szkole Podstawowej w Stróżach zorganizowało akcję Podaruj Walentynkę Marcelkowi. W sklepach spożywczych w Stróżach, Woli Stróskiej, Charzewicach i Słonej przy okazji codziennych zakupów można nabyć kartkę walentynkową, a całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na zbiórkę dla Marcelka Kubali.

Wróblowice

Kaplica św. Maksymiliana Kolbego – niedziela od godz. 8.30 (kiermasz ciast)

Zakliczyn

Klasztor pw. Matki Bożej Anielskiej w Zakliczynie – niedziela od godz. 7.30 (kiermasz ciast)

Kościół św. Idziego w Zakliczynie – niedziela od godz. 7.00 (kiermasz ciast)

foto: Maciej Mazur

zakliczyninfo.pl / IB

blank

Podobne artykuły

Back to top button