ADV
blank
Wiadomości
na czasie

W weekend popada. Uszwica nie będzie śmierdzieć…

Sytuacja jest ciężka do prognozowania, co ma związek z dużą rozbieżnością modeli numerycznych. Niemniej pogoda nie będzie rozpieszczać, a weekend upłynie pod znakiem deszczu – miejscami intensywnego.

Opady deszczu to prawdziwe zbawienie dla Uszwicy – wyższy stan wody pozwoli rozrzedzić zanieczyszczoną wodę w rzece. Ma to również swoje konsekwencje – tysiące śniętych ryb spłyną z nurtem rzeki.

Prognoza pogody dla Brzeska – meteo.pl <==

– Dzisiaj niestety pogoda nie będzie nas rozpieszczać. Znad Słowacji w nasze rejony po południu nadejdzie strefa z opadami deszczu oraz lokalnymi burzami.

Układ niskiego ciśnienia, który będzie oddziaływał w Polsce w niedzielę i poniedziałek w naszym rejonie prawdopodobnie nie będzie aż tak groźny jak jeszcze kilka dni temu. Na tą chwilę nie widać zablokowania się niżu nad naszym krajem, jednak kolejne dni miną pod znakiem chłodu i opadów deszczu. Może spaść od 20 do 40mm deszczu, punktowo może być go więcej – czytamy w prognozie profilu Pogoda Żegocina.


IB / Pogoda Żegocina

blank

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button