ADV
Wiadomości

Warsztaty szycia w Centrum Kultury w Gnojniku / zdjęcia

Na pierwszym spotkaniu z pasjonatką szycia, które odbyło się 12 lutego 2020 r. w sali Centrum Kultury w Gnojniku aż się roiło od pomysłów, co można by było wspólnie uszyć. Kierująca załogą doświadczona krawcowa udostępniła zgromadzonym uczestniczkom wykroje oraz instrukcje szycia krok po kroku. Podczas spotkania panie dzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zaplanowano kiedy będą się odbywać spotkania, jakie należy gromadzić tkaniny.

Pani Małgorzata – instruktorka szczególny nacisk kładła na praktykę. Zachęcała również uczestników warsztatów do ciągłego rozwoju umiejętności krawieckich. Uczyła przydatnych umiejętności, np. jak dać ubraniom nowe życie, wszywania nowych zamków, guzików, itd. 

Takie właśnie spotkania łączą przyjemne z pożytecznym. Stanowią dobrą okazję do wyjścia z domu, spotkania się z koleżankami. Kolejne spotkanie krawieckie planuje się na dzień 25 lutego o godz. 18.30 /w ostatki/ w wyżej wspomnianym miejscu.

Organizatorzy warsztatów szycia: Stowarzyszenie „Szlakiem Kultury” i Centrum Kultury w Gnojniku zapraszają nie tylko kobiety i dzieci, ale też męską płeć na naukę lub doskonalenie umiejętności szycia na maszynie. Potrzeba tylko odrobinę chęci i odwagi.

Galeria zdjęć <==


HŚ / ckgnojnik.pl

Podobne artykuły

Back to top button