ADV
Wiadomości
Trending

„Weekend cudów” z Akademią Piłkarską CANPACK Okocimski Brzesko

„Weekend cudów” również z Akademią Piłkarską CANPACK Okocimski Brzesko. Podobnie jak w roku ubiegłym Akademia Piłkarska CANPACK Okocimski Brzesko wraz z Akademią Koszykówki Wisły CANPACK Kraków dołączyły do akcji Szlachetnej Paczki 2022.

– Dziękujemy rodzicom, trenerom, zawodnikom, pracownikom Akademii, osobom prywatnym oraz Stowarzyszenie Be Active za ogromne wsparcie tej inicjatywy!

To dzięki Waszemu zaangażowaniu udało się odpowiedzieć na wszystkie potrzeby Rodziny.

Wyrażamy nadzieję, że nasze wsparcie przyczyni się do polepszenia warunków życia Rodziny i stanie się początkiem pozytywnych zmian w Ich życiu – składają podziękowania organizatorzy akcji.

Wspólniei przygotowano paczki z pomocą dla pięcioosobowej rodziny której członkami są: pani Izabela (l.33), pan Adam (l.33), syn Dawid (l.6), syn Karol (l.3) i córka Anna (l.2). Wspólnymi silami jesteśmy w stanie sprawi, aby codzienność tej rodziny stała się łatwiejsza.

Niedawno pan Adam ojciec rodziny przeszedł ciąg chemioterapii dzięki którym udało się wrócić do równowagi i co najważniejsze pokonać nowotwór. Niestety dowiedział się, że czeka go kolejne leczenie oraz operacja przepukliny brzusznej. Było to dużym ciosem dla żywiciela rodziny, którego aktualnie niskie świadczenie zdrowotne nie umożliwia zaspokojenia potrzeb jego pięcioosobowej rodziny.

Pomimo trudnej sytuacji zdrowotnej, która przekłada się na złą sytuację materialną, pani Izabela i pan Adam z nadzieją patrzą w przyszłość. Pani Izabela, z wykształcenia krawcowa, chciałaby odłożyć pieniądze na maszynę do szycia, aby drobnymi pracami krawieckimi dorobić do skromnego budżetu rodziny. Z kolei Pan Adam ma nadzieję, że po udanej operacji przepukliny i rekonwalescencji, uda mu się znaleźć dobrze płatną pracę, by zapewnić godny byt swojej rodzinie.

Akcja „Szlachetna Paczka” organizowana jest od 2000 roku przez Stowarzyszenie „Wiosna” z Krakowa. W ubiegłym roku tak zorganizowana pomoc dotarła do 17 010 rodzin w potrzebie, a wartość wsparcia przekroczyła 68 mln złotych.

Szlachetną Paczkę tworzą tysiące osób: darczyńców, wolontariuszy, partnerów biznesowych i przyjaciół. Razem poruszają wielką machiną dobra, w której jeden człowiek pomaga drugiemu człowiekowi. Dzięki temu, że są tacy ludzie, którzy chcą dzielić się własnym czasem i szczęściem – tysiące potrzebujących rodzin w tym roku odzyskuje nadzieję.


foto: OKS
IB / OKS

Podobne artykuły

Back to top button