ADV
Wiadomości
Trending

Wesprzyj rehabilitację Piotra Imioło z Dębna

8 listopada 2020 r. Piotr Imioło z Dębna uległ poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Jego stan był krytyczny.  Teraz jedyną nadzieją na powrót do normalnego życia jest długotrwała i kosztowna rehabilitacja. Bliscy młodego mężczyzny proszą o pomoc.

W wypadku niestety uszkodzeniu uległ kręgosłup oraz nerwy rdzenia kręgowego. Piotrek ma dopiero 31 lat – przed nim całe życie. Niestety jest sparaliżowany od pasa w dół. Lekarze stwierdzili, że jedyną nadzieją na przywrócenie sprawności jest natychmiastowe podjęcie długotrwałej rehabilitacji. Z uwagi na sytuację panującą w służbie zdrowia i epidemię, jedyną dostępną opcją jest rehabilitacja w prywatnym ośrodku. Rodzina jest w ciężkiej sytuacji, jego żona musiała tymczasowo zrezygnować z pracy, by opiekować się Piotrkiem, a miesięczny koszt rehabilitacji jest bardzo wysoki. Rodziny nie stać na długotrwałą rehabilitację.

Teraz jego bliscy i znajomi chcą mu pomóc w powrocie do zdrowia. Zorganizowali dla niego zbiórkę w serwisie siepomaga.pl.

24 listopada 2020 r. uruchomiono zbiórkę której celem było sfinansowanie 3 miesięcznej rehabilitacji dla mężczyzny. Po zaledwie dwóch dniach dzięki ogromnej mobilizacji ofiarodawców udało się zgromadzić ponad 70 tysięcy złotych. Dlatego też 26 listopada nowym celem zbiórki stało się zgromadzenie na sześciomiesięczną rehabilitację. Do tej pory udało im się zebrać ponad 77 939,15 zł co stanowi 47,88% środków jakie pozwolą prowadzić rehabilitację w  ośrodku Votum. Wpłat dokonało 1260 osób z całej Polski.

Jeżeli możesz – wspomóż ten szczytny cel.

Zrzutka: By sprawność znów była codziennością, a nie marzeniem! <==

foto: siepomaga.pl

IB / siepomaga.plblank

Podobne artykuły

Back to top button