ADV
SportWiadomości
Trending

Wielkie święto siatkówki w Brzesku podczas PAGEN Volley Cup 2024 / zdjęcia

1 i 2 czerwca na piaszczystych boiskach BOSiR-u w Brzesku odbył się kolejny efektowny turniej siatkówki plażowej PAGEN Volley Cup. Zawodnicy z 5 województw rywalizowali o wyjazd do słonecznej Italii na mecz sponsorowanej przez PAGEN drużyny LUBE Volley. Zmaganiom dorosłych towarzyszyły rozgrywki dziecięce, których zwieńczeniem będzie wyjazd klubu UKS Volley Brzesko na mecz siatkarskiej ligi mistrzów Aluronu CMC Warty Zawiercie.

Podczas tegorocznego wydarzenia Organizatorzy zawiesili poprzeczkę jeszcze wyżej niż rok temu, dzieląc rozgrywki na sobotnią fazę eliminacyjną oraz niedzielną fazę finałową i turniej dziecięcy.

Zainteresowanie turniejem było na tyle duże, że pulę rozgrywek z zakładanych pierwotnie 16 par w kategorii Open Mężczyzn zwiększyliśmy do 24, a podczas sobotnich zmagań na czterech boiskach swoje umiejętności zaprezentowało łącznie 36 par rywalizujących w kategorii OPEN Kobiet i Mężczyzn. Uczestnikami turnieju byli utytułowani zawodnicy, mogący pochwalić się trofeami zdobywanymi zarówno w siatkówce halowej jak i plażowej, a najlepsi z nich spotkali się ze sobą w niedzielnych finałach – informuje Maciej Musiał, Brand Manager w PAGEN, odpowiedzialny za koordynację i oprawę wydarzenia.

Mistrzami II edycji Turnieju Siatkówki Plażowej PAGEN Volley Cup zostały pary Szymańska/Pawlak w kategorii Open Kobiet oraz Opiela/Popiela w kategorii Open Mężczyzn. Obie zwycięskie pary wybiorą się do Civitanovy dzięki Travelplanet.pl i Gosia Tour na mecz LUBE Volley, zwiedzą Eurosuole Forum i spotkają się z zawodnikami włoskiego giganta siatkówki. Nagrody dla pozostałych par na podium w tegorocznym turnieju ufundowała marka 4F, zaś nagrodę specjalną dla dzieci rywalizujących w turnieju w postaci wyjazdu na mecz siatkarskiej ligi mistrzów Aluronu CMC Warty Zawiercie przygotowały w kooperacji firmy PAGEN i ALURON. Co o turnieju sądzą jego Uczestnicy?

PAGEN Volley Cup z uwagi na organizację oraz atrakcyjne nagrody w kolejnych latach z pewnością będzie mocno obleganym turniejem przez najlepsze polskie pary – Maciej Madej, uczestnik turnieju.

Turniej Pagen Volley Cup tchnął nowego ducha w małopolską siatkówkę plażową. Bardzo oryginalna nagroda główna – bracia Dudek, finaliści turnieju.

To mój pierwszy udział w turnieju PAGEN Volley Cup. Świetnie zorganizowane wydarzenie ze wspaniałą atmosferą. Z pewnością ponownie wybiorę się do Brzeska! – Maja Salawa, uczestniczka turnieju.

PAGEN Volley Cup to przede wszystkim bardzo dobra organizacja – spiker, muzyka, kibice, szczegółowo przygotowana rozpiska, bardzo pomocni oraz uprzejmi wolontariusze i organizatorzy, pięknie przygotowane boiska. Zapewnienie noclegu w hotelu dla finalistów, posiłki dla wszystkich zawodników, super nagrody dla całego podium to powody, aby wracać tutaj co roku – Agnieszka Krawczyk, finalistka turnieju.

Zmaganiom siatkarzy podczas niedzielnych rozgrywek towarzyszyły liczne atrakcje dla dzieci przygotowane przez BOSiR w Brzesku z okazji cyklicznie organizowanego Dnia Dziecka. Liczne strefy zabaw dla dzieci, warsztaty i konkursy pozwoliły miło spędzić czas całym rodzinom na obiekcie, który jest doskonałym miejscem na organizację takich wydarzeń plenerowych.

Cieszę się, że mistrzowie naszego turnieju będą mogli ponownie zobaczyć na żywo gwiazdy światowej siatkówki oraz poczuć atmosferę rozgrywek na najwyższym poziomie. Oprócz sportowych emocji czeka na nich niezapomniana siatkarska przygoda, którą z pewnością – zwłaszcza najmłodsi zawodnicy – zapamiętają na długo. W tym roku PAGEN Volley Cup łączy siatkarskie pokolenia i ta idea będzie nam towarzyszyć w przyszłości – podsumowuje Dominik Chamioło, Prezes Zarządu PAGEN.

Sponsor główny wydarzenia: PAGEN – producent okien, drzwi, rolet, pergol i bram garażowych. Patronat honorowy: Burmistrz Brzeska – Tomasz Latocha. Patronat sportowy: UKS Volley Brzesko, LUBE Volley, Aluron CMC Warta Zawiercie. Partnerzy: Brzeski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzesku, Biuro podróży GOSIA Tour, Travelplanet.pl, Hotel August, Aluron, 4F, MTM Budownictwo, Kubota, Concept Dom, Salon Plusa i Polsat Box w Brzesku, Xtreme Fitness Brzesko, Novum Groszek Brzesko, Brooklyn Strefa Brzesko, Napiachu.pl, Patronat medialny: Radio ESKA, Informator Brzeski, Cappucino.eu.

Więcej informacji o turnieju na www.volleycup.pagen.pl

IB

blank

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Back to top button