ADV
Wiadomości
Trending

Wola Przemykowska: tragiczny finał poszukiwań 59-letniego mężczyzny

W czwartek 26 maja 2022, w Wiśle na terenie Woli Przemykowskiej (Gmina Szczurowa) odnaleziono ciało poszukiwanego od kilku dni 59-letniego mężczyzny. Mężczyzna, mieszkaniec Woli Przemykowskiej był poszukiwany przez Policje oraz strażaków od poniedziałku po tym jak opuścił miejsce zamieszkania i oddalił się w nieznanym kierunku.

Okoliczności śmierci mężczyzny bada policja pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich, jednak konieczne będzie przeprowadzenie sekcji zwłok, która pozwoli ustalić  przyczyny śmierci 59-latka.

– Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego KP PSP w Brzesku zadysponowało zastępy GBA Mercedes Atego oraz GLM Lublin+ łódź ponownie do Woli Przemykowskiej, gdzie w korycie rzeki Wisła doszło do ujawnienia zwłok ludzkich.

Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podjęciu ciała z wody i transporcie go na brzeg.

W trakcie czynności dochodzeniowych przez Policję pod nadzorem Prokuratora, ustalono że jest to ciało poszukiwanego od kilku dni mężczyzny – informują na swoim profilu druhowie z OSP Szczurowa.

W działania poszukiwawcze przez  kilka dni zaangażowani byli policjanci z Komendy Powiatowej w Brzesku oraz strażacy z PSP Brzesko, a także druhowie z jednostek OSP Szczurowa, OSP Niedzieliska, OSP Rajsko, OSP Wola Przemykowska-Natków.

foto: zdjęcie ilustracyjne – Anna Liberska

IB

Podobne artykuły

Back to top button