ADV
Wiadomości
Trending

WOŚP. Zostań na jeden dzień strażakiem OSP Szczurowa. Trwa licytacja

Czy marzyliście o tym aby zostać strażakiem? Jeżeli tak – to mamy dla Was dobrą wiadomość! W ramach XXX Finału WOŚP można na jeden dzień zostać strażakiem OSP Szczurowa. Co trzeba zrobić? Oczywiście wygrać licytację. Licytacja rozpoczęła się od kwoty 200 zł, ale pojawiła się już pierwsza licytująca i aktualna stawka to 300 zł.

Wielkimi krokami zbliża się 30-sty Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

– Do końca licytacji pozostało już tylko 5 dni!

Przeżyj niezapomnianą przygodę ze Strażakami OSP Szczurowa z satysfakcją że wspierasz leczenie dzieci z wadami wzroku – zachęcają druhowie z OSP Szczurowa.

Strażacy z OSP Szczurowa również pragną dołączyć się do tej wspaniałej inicjatywy i w związku z tym przekazują na licytację: Jeden dzień jako Strażak OSP Szczurowa dla dwóch osób!

Osoba, która wygra licytację, razem z osobą towarzyszącą będzie miała zapewnione:
1. Zapoznanie z remizą OSP oraz posiadanym wyposażeniem
2. Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez ratownika medycznego
3. Udział w zainscenizowanej akcji gaśniczej w otwartym terenie
4. Udział w zainscenizowanym pożarze wewnętrznym
5. Udział w akcji ratowniczej podczas zainscenizowanego wypadku drogowego
6. Udział w ćwiczeniach na wodzie z użyciem łodzi motorowych w okresie letnim

Podczas całego dnia zwycięzcy będzie mieli zapewniony instruktaż oraz pomoc druhów OSP Szczurowa, którzy zadbają o jak najlepszą atmosferę oraz masę wrażeń.

Jak licytować? 
Licytujemy w komentarzach pod postem na profilu facebookowym OSP Szczurowa (link ponizej), a licytacja trwa do 30 stycznia 2022r. do godziny 24:00. Licytacja rozpoczęła się od kwoty 200zł.

Osoba, która zaproponuje najwyższą kwotę będzie zobligowana do wpłaty zadeklarowanej kwoty na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a po przedstawieniu druhom potwierdzenia wpłaty, wspólnie ustalą termin realizacji wygranej nagrody.

Ze względów bezpieczeństwa, Osoby, które będą odbierały nagrodę, muszą mieć ukończone 18 lat.

Link do licytacji <==


IB / OSP Szczurowa

blank

Podobne artykuły

Back to top button