Wiadomości

Wymieniasz meble? Starych nie wyrzucaj, oddaj potrzebującym

Wymieniasz kanapę lub łóżko i nie wiesz, co z nimi zrobić? Czasami nie trzeba ich wyrzucać – może jeszcze komuś mogą się przydać? Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Iwkowej poszukuje mebli kuchennych i niewielkich pokojowych dla podopiecznych Ośrodka.

Meble do przekazania powinny spełniać wymogi bezpieczeństwa (powinny być w całości i z możliwością ich transportowania w spójnych częściach lub całości) oraz estetyki (czyste, bez plam, dziur itp.). Nie powinny to być meble stare, zniszczone, brudne. Pamiętajmy, że mają one trafić do dalszego użytku przez osoby potrzebujące, które nie mogą sobie pozwolić na zakup nowych.

Wszelkie informacje można zgłaszać pod nr 14 68-44-010 wew.63 w godzinach pracy Ośrodka Pomocy Społecznej w Iwkowej od  godz. 7:30 do godz. 15:30.

Jeżeli w  danym momencie Ośrodek Pomocy Społecznej nie będzie potrzebował mebli – dobrym pomysłem będzie też wystawienie anonsu na portalu z ogłoszeniami lokalnymi (np. na jednej z grup ogłoszeniowych na Facebooku). Na pewno znajdzie się ktoś komu jeszcze takie meble mogą się przydać.

Pomoc można okazać na wiele sposobów – np. poprzez darowiznę, oddanie mebli, sprzętu AGD i elektroniki, przekazać odzież, zaproponować pracę.

foto – zdjęcie ilustracyjne

IB / iwkowa.pl

Pokaż więcej

Podobne artykuły

Back to top button
Rozmiar czcionki
Włącz kontrast