ADV
Wiadomości
Trending

Wypadek w Siemiechowie, dziewięć osób poszkodowanych / zdjęcia

W zderzeniu dwóch samochodów osobowych uczestniczyło, aż dziewięć osób, z których trzy trafiły do tarnowskiego szpitala. Droga wojewódzka W980 była kilka godzin całkowicie zablokowana.

Do groźnego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na drodze wojewódzkiej W980 w Siemiechowie około godziny 22. Na miejsce zostało skierowanych kilka zastępów straży pożarnej oraz zespołów ratunkowych, ponieważ z przekazanych, pierwszych informacji wynikało, że w wypadku ucierpiało 9 osób. Na miejscu były również patrole ruchu drogowego, a policjanci zbierali o nim informację. Z wstępnych ustaleń świadków oraz śladów na miejscu wypadku wynikało, że kierująca samochodem audi, osiemnastoletnia mieszkanka powiatu tarnowskiego nie zmieściła się w ostrym zakręcie i jej samochód został wyniesiony na łuku drogi, a tym samym czasie w przeciwnym kierunku jechała 57-letnia kobieta również z powiatu tarnowskiego. Doszło do czołowo-bocznego zderzenia pojazdów. Opel został wyrzucony do rowu melioracyjnego, a audi zatrzymało się w poprzek drogi skutecznie ją blokując. W audi poróżowało 4 osoby, a w oplu 5. Wstępne badania przeprowadzone na miejscu przez ratowników wskazały, że trzy osoby zostały zakwalifikowane do tarnowskiego szpitala i tam przetransportowane. Jedna z nich pozostała w szpitalnym oddziale na obserwację, pozostałe z urazami lub mocnymi stłuczenia po zaopatrzeniu medycznym mogły wrócić do domu.

Droga wojewódzka została odblokowana przed godziną drugą w nocy.

Zebrany materiał dowodowy posłuży przygotowaniu postępowania przygotowawczego, które przeprowadzą policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

KPP Tarnów

blank

Podobne artykuły

Back to top button