ADV
KulturaWiadomościWideo
Trending

Występ Lucyny Mazur z Czchowa w finale „The Voice Senior” już w sobotę 17 lutego 2024 r.

W sobotę, 17 lutego, o godzinie 20:00 w TVP2, poznamy zwycięzcę piątej edycji „The Voice Senior”. Ośmiu finalistów będzie walczyć o spełnienie muzycznych marzeń, statuetkę programu i 50 tysięcy złotych. Wśród nich jest mieszkanka Powiatu Brzeskiego – Lucyna Mazur z Czchowa.

Wielki finał został podzielony na dwa etapy, a o tym, kto otrzyma tytuł Najlepszego Głosu piątej edycji „The Voice Senior”, zdecydują wyłącznie widzowie głosujący na swoich faworytów! Gorąco zachęcamy do wsparcia swoimi głosami naszej kandydatki!

Przypominamy – wielki finał piątej edycji „The Voice Senior” już 17 lutego o godzinie 20:00 w TVP2.

Sobotni wielki finał „The Voice Senior” to nie tylko muzyczny spektakl, ale również emocjonalna podróż przez życie i marzenia rozśpiewanych finalistów piątej edycji programu. To także przypomnienie, że marzenia są po to, by je realizować, bez względu na wiek. Dowodzi tego ośmioro finalistów, po dwie osoby z drużyn Alicji Węgorzewskiej, Maryli Rodowicz, Haliny Frąckowiak i Tomasza Szczepanika.

Zasady finału

Wielki finał został podzielony na dwa etapy, a o tym, kto zwycięży w piątej edycji „The Voice Senior”, zdecydują wyłącznie widzowie głosujący na swoich faworytów. W pierwszej części finału ośmioro uczestników wyśpiewa utwory dedykowane bliskim im osobom, dzieląc się z widzami nie tylko talentem, ale i osobistą historią. Następnie każdy z trenerów show wybierze po jednej osobie, która wejdzie do drugiego, decydującego etapu wielkiego finału. W nim czworo finalistów wykona dwie piosenki – utwór premierowy oraz przebój, który pozwolił im podbić serca trenerów i widzów.

Muzycznych doznań na najwyższym poziomie dostarczą widzom nie tylko niezwykli seniorzy, ale także goście specjalni: Zbigniew Zaranek, zwycięzca poprzedniej edycji talent show, trio Tre Voci oraz niezapomniana Sława Przybylska.

Gospodarzami wieczoru będą Marta Manowska i Rafał Brzozowski.

Lucyna Mazur

Od najwcześniejszych lat żyje w rytmie muzyki, która była dla niej nie tylko pasją, ale i drogowskazem życiowym. Początkowo śpiewu uczyła się, słuchając radia, co pozwoliło jej rozwijać talent w domowym zaciszu. Przełomem w jej życiu okazało się spotkanie z przyszłym mężem, z którym nie tylko związała swoje życie, ale i muzyczną karierę. Razem stworzyli zgrany zespół, który stał się stałym punktem na wielu imprezach. Muzyka była też ważną częścią życia rodzinnego Lucyny – razem z mężem wychowywali piątkę dzieci, zarażając ich miłością do dźwięków. Nagła śmierć męża była dla Lucyny i jej rodziny ogromnym ciosem, wywracając ich życie do góry nogami. Lucyna stanęła przed koniecznością walki o byt, co skłoniło ją do podjęcia pracy w Austrii, gdzie przez lata śpiewała na wiedeńskich dancingach, starając się zapewnić godne życie sobie i dzieciom. Po latach poświęceń i pracy, 4 lata temu Lucyna wróciła na stałe do Czchowa, gdzie teraz, ciesząc się zasłużoną emeryturą, może w pełni oddać się swojej twórczości. Lucyna nie ustaje w pisaniu wierszy, nagrywaniu piosenek i dzieleniu się nimi w internecie, pokazując, że prawdziwa pasja nie zna ograniczeń wiekowych. Z ogromnym bagażem doświadczeń i pełna artystycznej energii, Lucyna Mazur przyszła do „The Voice Senior”, bo wierzy, że teraz jest najlepszy moment, by pokazać światu swoją unikalną muzykalność i doświadczenie życiowe przelane w każdy dźwięk i słowo swoich utworów.


foto: TVP – The VoiceSenior
IB / TVP – The VoiceSenior

VIDEO

Podobne artykuły

Back to top button