ADV
Wiadomości

Wystrzałowy Dzień Dziecka w Niedźwiedzy oraz Piknik Rodzinny w Maszkienicach

W sobotę, 3 czerwca 2023 r. w Niedźwiedzy odbył się Piknik Rodzinny pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego.

Galeria zdjęć <==

W trakcie wydarzenia odbyły się zawody strzeleckie zorganizowane przez Klub Sportowy Snajper oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Niedźwiedzy.

Podczas pikniku dzieci mogły skorzystać z darmowych dmuchańców, malowania twarzy i strzelania z łuku. W tym wyjątkowym dniu nie mogło zabraknąć także waty cukrowej, popcornu oraz lodów.

W podziękowaniu za pomoc i wsparcie w organizacji Dnia Dziecka, Klub Sportowy „Snajper” wręczył podziękowania dla Wójta Gminy Dębno Wiesława Kozłowskiego oraz Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Małopolskiego Wojciecha Skrucha.

Organizatorami wydarzenia był Klub Sportowy Snajper, Gmina Dębno, Ochotnicza Straż Pożarna w Niedźwiedzy, Rada Sołecka wraz z sołtysem wsi Markiem Łośko, Rada Rodziców przy Publicznej Szkole Podstawowej w Niedźwiedzy oraz ksiądz Proboszcz Parafii NMP Królowej Polski w Niedźwiedzy Andrzej Wilk.

Tego samego dnia w Maszkienicach odbył się Piknik Rodzinny, którego organizatorem była Rada Rodziców przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Maszkienicach.

W trakcie wydarzenia na scenie wystąpiły przedszkolaki i dzieci z klas I-V, które prezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne. Odbyły się także konkurencje sportowe, w których do zdobycia były atrakcyjne nagrody.

W to wydarzenie także zaangażowali się strażacy z pobliskiej jednostki, którzy zabrali na przejażdżkę wozem strażackim chętne dzieci.

Na Pikniku Rodzinnym w Maszkienicach były także darmowe dmuchańce, grill, zapiekanki, ciasta, lody.

Oba wydarzenia były wspaniałą okazją do spędzenia wolnego czasu w gronie najbliższych.

Gmina Dębno

Podobne artykuły

Back to top button